fot. Czytelnik

fot. Czytelnik

43 – letni mieszkaniec Gryfic był sprawcą kolizji do jakiej doszło dziś około północy w Baczysławiu (gm. Golczewo). Kierujący ciągnikiem siodłowym mężczyzna nie zapanował nad pojazdem na łuku drogi i uderzył w budynek mieszkalny.

fot. Czytelnik

fot. Czytelnik

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu, odciągnięcia samochodu od ściany budynku oraz przystąpiono do wykonywania dostępu do zakleszczonego kierowcy przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Po wykonaniu dostępu osobę poszkodowaną z licznymi obrażeniami przekazano będącemu na miejscu zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala. Jednocześnie budynek mieszkalny został przeszukany i ewakuowano z niego dwie osoby do czasu przybycia Inspektora Budowlanego, który nakazał podstemplować stropy budynku co umożliwiało powrót właścicielom budynku do domupoinformował rzecznik Powiatowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim.

fot. Czytelnik

fot. Czytelnik

Kierujący ciągnikiem siodłowym mężczyzna trafił do szpitala. Nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu we krwi. Z uzyskanych przez naszą redakcję informacji wynika, iż mężczyzna miał około 3 promili alkoholu.

kamienskie.info