fot. Facebook

fot. Facebook

Podczas odbywającej się w sobotę, 15 marca Rady Regionu Zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej poznaliśmy kandydatów tej partii w majowych wyborach do Europarlamentu. Liderem listy został, zgodnie z rekomendacją Zarządu Krajowego partii, Dariusz Rosatii z Warszawy.

Oprócz byłego Ministra Spraw Zagranicznych wytypowano jeszcze pięć osób pochodzących z naszego województwa: Tomasza Grodzkiego, Andrzeja Jakubowskiego, Magdalenę Kochan, Zofię Ławrynowicz oraz Artura Łąckiego.

Artur Łącki osobiście zaangażował się w przekonywanie kandydatów do głosowania na Beatę Kiryluk fot. kamienskie.info

Artur Łącki osobiście zaangażował się w przekonywanie kandydatów do głosowania na Beatę Kiryluk fot.archiwum / 2 grudnia 2010 roku /

Jedyną osobą w jakikolwiek sposób związaną z naszym powiatem z tego grona jest Artur Łącki. Przedsiębiorca prowadzący hotel i ośrodki wczasowe, w tym m.in. OW Gryf w Międzywodziu. Bliski współpracownik posła Konstantego Oświęcimskiego, szef Platformy w powiecie gryfickim. W 2010 roku Artur Łącki zdobywając 6422 głosy z drugiego miejsca na liście Platformy dostał się do sejmiku województwa. Artur Łącki był jedną z osób, która osobiście angażowała się w wybór starosty Beaty Kiryluk.

kamienskie.info