muzykiewicz plakat A3 (3)

Bieg Międzyzdrojski pod nazwą ‘Policz się z wadą serca i cukrzycą’ odbędzie się w dniu 11 stycznia 2015r. w Międzyzdrojach w ramach 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Start Biegu rozpocznie się o godzinie 12.00 przy skwerze. Trasa biegu przebiegać będzie od ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego, później skręt do ulicy Turystycznej koło Willi na Rogu następnie skręt do ulicy Promenada Gwiazd koło hotelu Amber Baltic. Meta wyznaczona jest przy molo koło straganów plażowych. Do Biegu zapraszamy zarówno obserwatorów oraz wszystkich zainteresowanych uczestnictwem. Ilość miejsc jest ograniczona.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Biegu mogą zasięgnąć szerszych informacji w Punkcie Informacyjnym w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Zapisy przyjmowane będą telefonicznie pod numerem telefonu: 513 669 355 lub poprzez pocztę elektroniczną e-mail: compex82ipr@poczta.fm. Zbiórka przed biegiem o godzinie 11.30.

Każdy uczestnik biegu jest ubezpieczony przez firmę PZU S.A, koszt ubezpieczenia pokrywa organizator imprezy. Obowiązkowo każdy uczestnik biegu zobowiązany jest posiadać: dowód osobisty, podpisanie oświadczenia lekarskiego, ubranie sportowe, dodatek do puszki na 23 finał WOŚP.

Organizator