zamknij
Najnowsze informacje

Związany od lat z wolińskimi strukturami Prawa i Sprawiedliwości Włodzimierz...Czytaj więcej

Bogusław Marzec złożył rezygnację z funkcji prezesa Uzdrowiska

Prezes Uzdrowiska Bogusław Marzec
Prezes Uzdrowiska Bogusław Marzec
Bogusław Marzec fot. kamienskie.info

Pierwsze informacje na ten temat zaczęły pojawiać się wczoraj. Jak udało się ustalić redakcji portalu kamienskie.info, Bogusław Marzec, prezes Uzdrowiska w Kamieniu Pomorskim złożył rezygnację.

Według naszych informacji Bogusław Marzec do czwartku przebywał w Warszawie na posiedzeniu Rady Nadzorczej grupy kapitałowej Uzdrowiska Polskie. Uzdrowisko w Kamieniu Pomorskim zostało kupione przez ten podmiot. 12 grudnia 2011r. Za pakiet prawie 90 procent akcji kamieńskiej spółki zapłacono 9 mln 291 tys. złotych.

Zobacz także: Zobacz wizualizacje nowego uzdrowiskowego centrum rehabilitacji 

Prezes Marzec stawiał przed sobą ambitne cele i plany. Jednym z nich była rozbudowa kamieńskiego Uzdrowiska. Podczas sesji Rady Miejskiej pod koniec marca, zaczęły się jednak pojawiać pierwsze sygnały o tym, iż planowana rozbudowa Uzdrowiska może nie dojść do skutku. Mimo pozwolenia na budowę oraz będących na ukończeniu prac związanych z ostatecznym kształtem projektu budowlanego, nie ma było decyzji inwestora w sprawie powstania nowego Szpitala Uzdrowiskowego. Wszystko było związane ze zmianami personalnymi w zarządzie Banku Polskiej Spółdzielczości, który miał finansować rozbudowę. Bogusław Marzec informował na sesji iż ostateczne decyzje co do przyszłości Uzdrowiska zapadną w maju.

Zobacz także: Budowa Uzdrowiska pod znakiem zapytania. „Nie ma akceptacji ani odrzucenia budowy”    

Bogusław Marzec był m.in. szefem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, firmy Stal Export oraz Stoczni Remontowej „Gryfia” w Szczecinie.

kamienskie.info

Tagi:

Pokaż 67 Komentarze

Co o tym sądzisz?

Napisz
Podaj swoje imie/nick
Jesli chcesz podaj swoj mail

67 Komentarze

 • Klemensx
  27 czerwca 2013 Odpowiedz

  Teraz Pan Marzec żondzi w hucie bankowej ,,,,,,,,,,,,,,,, A M E N

 • Mieszkanka Kamienia
  5 czerwca 2013 Odpowiedz

  Chcemy słyszec dobre wieści o uzdrowisku. Ploty, ploteczki są nam niepotrzebne. Ludzie w uzdrowisku ciężko pracują i należy im się wielki Szacunek.

  • autochton
   11 sierpnia 2013 Odpowiedz

   Mieszkanko , pokaz te miejsca ciężkiej pracy w uzdrowisku. Chyba w kopalni borowiny lub w jej przerabianiu . W kuchni obijają się o siebie i nie wiedzą nawet co to prawdziwa kuchnia .Bo Skakuj czy wcześniej "magazynierka" chciała i musiała współpracować z tymi ciężko pracującymi Siomkami i innymi członkami rodzin z zarządu i innych totumfackich , którzy jej d...obrabiają z wdzięczności. Nowy Prezes nie powinien zaczynać od kuchni ale od reorganizacji kadry medyczno-rehabilitacyjnej i pracowników zarządu ( wymieć ten raj bezmyślności w marketingu i prokurenta. np. gastronomie z rozrywką ( kawiarnia ) oddać w dzierżawę oraz rehabilitację przynajmniej na trzy lata dla gromadzenia danych dla Centrum . lepiej będzie jak krytycy podejmą inicjatywę jak rozdzielić lecznictwo od Wydobycia materailow3 leczniczych , sprzedaży wod i borowin oraz innych przetworów. To miejsca zatrudnienia i świetny bisnes łącznie z połączeniem się wodami geotermalnymi . To kierunek rozwoju a nie durne SPA czy inne fantazje . To nie kurort to dziura i trudni mieszkańcy znani w Polsce ,mieszanka dziedzictwa przesiedleńców ze wschodu i południowego wschodu i maruderów wojennych. kuracjuszy tych z NFZ ubywa - usługi lecznicze na poziomie 0 lub +2

 • Salowa
  4 czerwca 2013 Odpowiedz

  W Uzdrowisku pracuje sporo mądrych ludzi. Niech Prezes postawi na nowych. Uzdrowisko ma świecic, a nie życ plotami w wykonaniu np. P. Skakuj. Panie Prezesie. Liczymy na Pana.

  • kuracjusz
   11 sierpnia 2013 Odpowiedz

   PRL, niech żyje nie się święci , partia z wami i takimi jak Salowa . Jest nowy Prezes i co cisza . Nikt się nie wychyli z bohaterów tych komentarzy 65. No , kto pierwszy wystawi listę panu Prezesowi do zwolnień i wymiany kierowników i tej Skakuj czy jej bliźniaczki oraz wskaże listą tych prawdziwych , pracowitych, zdolnych i entuzjastów nowego Uzdrowiska oraz te kilkadziesiąt milionów na bezsensowny szpital w miejsce historii i zabytku "mieszka'. kto tam przyjedzie i ły festiwal muzyki organowej ) a może oglądać kolejna klikę nauczycieli lub TBS-siaków lub dekarzy budowlańców albo folklor. Czy może usłyszeć kolejną fałszywkę z historii Cammin v. kamien Pom.

 • zdzisia
  30 maja 2013 Odpowiedz

  Prezes juz jest od poniedziałku się zacznie , a najlepiej od zrobienia porzadku na terenie uzdrowiska i psełdo kierowników !!!!!!!!!!

 • Bobek
  30 maja 2013 Odpowiedz

  Drżyjcie kierownicy , bo nowy Prezes nadchodzi.

 • Anonim 2
  29 maja 2013 Odpowiedz

  Hej Anonim. Ty nic nie rozumiesz. Jeżeli Uzdrowisko będzie miało takich kierowników jak P. S. to żaden Prezes nie uzdrowi Uzdrowiska .O to chodzi. W Uzdrowisku potrzebni są ludzie kompetentni ,a nie z przypadku

 • Anonim
  29 maja 2013 Odpowiedz

  Oczywiscie jak zwykle ... kozioł ofiarny sie znalazł-p. Mariola... skupcie sie lepiej na prezesie, a wy wszyscy święci ... super...

 • magda
  28 maja 2013 Odpowiedz

  Pan Marzec miał dośc pani skakuj i spasował. To czort nie kobieta..........................

 • wybredny
  28 maja 2013 Odpowiedz

  Zwalic ;wielką; kierowniczkę działu żywienia, trochę innych kosmetycznych zmian ,i do pracy . Mądry Prezes postawi uzdrowisko na nogi.

 • Zuzanna
  28 maja 2013 Odpowiedz

  Z tego co słyszę , to P. Marzec zaufał nie tym pracownikom. Pani Skakuj nie nadaje się do pracy wśród ludzi. Mieszkańcy ją znają. Obgaduje swoich pracowników. i to kierowniczka?jak mówi sąsiad p. Skakuj. Ludzie w administracji. Pomóżcie nowemu Prezesowi. Uzdrowisko jest Sercem Kamienia.

 • Bliżniaczka
  27 maja 2013 Odpowiedz

  A co tam robi ta pani po znajomości, P. magazynierka. Ponoc to bliżniak P. Skakuj . Jak dwa gołąbki.... Jakie teraz biedne..... Szef zrezygnował......i co biedne poczniecie? Nowy was popędzi... Oby.....

 • Dojrzała
  27 maja 2013 Odpowiedz

  Z tego wynika, że najwięcej smrodu narobiła P. Skakuj. Kto mianował ją na to stanowisko? Ludzie w Kamieniu śmioali się z tego faktu i współczuli tym którzy pracowali w kuchni. My tę panią znamy. Dziwak. Nie nadaje się na żadne kierownicze stanowisko. Niech popracuje normalnie..... A jak obgaduje swoich pracowników? Lepiej niech sama zrezygnuje.

 • Obserwator
  27 maja 2013 Odpowiedz

  Pan Marzec nie miał zielonego pojęcia o funkcjonowaniu uzdrowiska. A PAni Skakuj ciemna jak tabaka.....o pracy na kuchni. Chwali się sąsiadom jak wielką jest kiero..... Szkoda słów. Egoistka i niezrównoważona kobietka Jak Pan Marzec słuchał tej kobiety?Jak słuchał tak ma. Do Pani Skakuj: NIE PŁACZ>>>

 • Anonim
  27 maja 2013 Odpowiedz

  A taki był piękny. Amerykański.

 • Anonim
  27 maja 2013 Odpowiedz

  Do 2015 roku Uzdrowisko w Kamieniu Pomorskim planuje zakończyć rozbudowę kompleksu uzdrowiskowego. Za 60 milionów złotych zostanie przeprowadzona modernizacja budynku Mieszko. Powstanie w tym miejscu nowoczesny szpital z basenem i salami do rehabilitacji. Podczas spotkania z dziennikarzami, przedstawiciele Uzdrowiska Kamień Pomorski zaprezentowali plany rozbudowy placówki. W ramach modernizacji powstanie nowoczesna baza rehabilitacyjno – pobytowa. Leczone będą schorzenia kardiologiczne, neurologiczne i narządów ruchu. I...... TITANIC ZATONĄŁ:)))))

 • Anonim
  26 maja 2013 Odpowiedz

  pan marzec na burmistrza!

 • Joanna
  25 maja 2013 Odpowiedz

  Kto zostanie Prezesem Uzdrowiska zdecyduje Grupa Kapitałowa ,którA jest właścicielem tej Firmy po pierwsze .Z informacji podawanych wcześniej do wiadomości mówiono o kłopotach z dostaniem kredytu -zmiany nadzoru w Banku. Myślę,żę właściciele Uzdrowiska zadbają o jego rozwój i sami zatrudnią kompetentnego Prezesa .Czego życzę całej załodze przede wszystkim spokoju .

 • czy mam racje
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Pan Siomka ma duże szansę być Burmistrzem Dziwnowa

  • Anonim
   25 maja 2013 Odpowiedz

   hhaha Jóźwiakowi do piet nie sięga

  • Anonim
   25 maja 2013 Odpowiedz

   Ale przecież Pan Siomka się tam nie pcha nawet.

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Uzdrowisko jest prywatne, pracownicy nie mają nic do powiedzenia

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Moim zdaniem bardzo dobrze,że Bogusław Marzec nie jest już prezesem .Tak prawdę mówiąc za czasów Prezesa Jarka Siomki Uzdrowisko przynosiło zyski, teraz stało się pośmiewiskiem

  • Anonim
   24 maja 2013 Odpowiedz

   Bo Siomka miał pomysł na to, żeby to działało i przynosiło zyski. Przepędzili faceta, zmieszali z błotem. Za to prezesa Marca przywitali z otwartymi ramionami, a co Marzec miał? Wizję. A teraz efektem jego wizji jest blada dupa, krzaki i syf. Panie Siomka, jeśli faktycznie dostaniesz pan propozycję powrotu, to zdejmij pan gacie i pokaż, gdzie teraz mogą pana cmoknąć.

   • Bogusłw
    11 sierpnia 2013 Odpowiedz

    Gdzie , Kiedy i jaki pomysł taki jak opisało *********** - hucpa , plotki, braciszek i magazynierka , intryganctwo i zwykłe gówniarstwo , Był prokurentem i gdzie ten pomysł oprócz głupoty i pozerstwa . Z korczynskim działali . dzis on jest prokurentem i siedzi na kieku etatach jak go reklamuja , Nowy prezes pewnie pozna sie na drugim d geniuszu tego Uzdrowiska .

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Ciekawie o NTI czyli spółce która kupiła uzdrowisko pisze uważamże. Jest kapitał nieznanego pochodzenia, ukraińscy prominenci, GRU, rosyjska armia. Słowem niezły dreszczowiec. A w tle nasze biedne uzdrowisko. Ministerstwo Skarbu wsadziło nas na niezły pasztet.

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Nawet nie wiedziałam, że ten pan był Prezesem? To jakaś chyba pomyłka! Jeżeli był ten pan prezesem to dobrze, ze juz nie jest!

 • mala
  24 maja 2013 Odpowiedz

  A co wy tej Marioli,tak sie uczepiliscie...?

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  NO TO OBIECANEGO SZAMPANA NIE BUDIET!

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Może teraz wywiad ?

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Pani Mariola z kuchni pozostanie w... kuchni.

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  A co z pania Mariola z kuchni/?

  • jareosław
   11 sierpnia 2013 Odpowiedz

   Oddajcie jej M. Skakuj nie kierownictwo ale gastronomie w uzdrowisku w dzierżawę to wtedy będziecie mogli krytykować lub wspomagać albo błagać o prace

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Oj to już nie jest kandydatem na burmistrza Kamienia?? A taki był piękny. Amerykański

  • Anonim
   24 maja 2013 Odpowiedz

   Amerykański ninja.

 • WYBORCA
  24 maja 2013 Odpowiedz

  A nie pisałem (03.12.12),że z tego "genialnego" projektu nowego uzdrowiskowego centrum rehabilitacji pozostanie tekturowa makieta??? Ciekawe ile kosztował ten surrealistyczny projekcik? Pozdrawiam kuracjuszy.

  • Anonim
   30 maja 2013 Odpowiedz

   projekcik kosztował jedyne 1500000zł.Musieli sprzedać Dziwnówek żeby powsał projekt.

 • Es
  24 maja 2013 Odpowiedz

  "Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu a On sam będzie działał".

  • Anonim
   24 maja 2013 Odpowiedz

   A co to za jakieś bzdety? :)

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  pogłoski chodza ze specjal wraca:)

 • Miejscowy
  24 maja 2013 Odpowiedz

  A szkoda! Bo nie zobaczę tych 60 baniek zainwestowanych w uzdrowisko:)

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Panie Bogusławie niech pan idzie do PGK :) tam pan zarobi wiecej niz te marne drobniaki

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  A GDZIE INFORMACJE O LIKWIDACJI POSTERUNKU W GOLCZEWIE JAK INFORMUJE dzisiejsza GAZETA ********************

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Hmm czy to Siomka zatrudnil braciszka w uzdrowisku?

  • Anonim
   24 maja 2013 Odpowiedz

   Bardzo dochodowy etat przy garach.

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  No wlasnie szambo to po siomce pozostalo

  • Anonim
   24 maja 2013 Odpowiedz

   Zalazł Ci za skórę, co? Ciebie też z alkomatem ganiał?

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  za ładnie to wyglądało by było mozliwe

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Już o Siomkę się nie bójcie, drugi raz w to szambo nie wdepnie. Za to was będą zwalniać nieroby.

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Siomka jest tam gdzie jego miejsce. W kadrach PKS i niech tam zostanie

  • Kierowca
   11 sierpnia 2013 Odpowiedz

   Dlaczego karać PKS i jego pracowników . kto tak mysli nie powinien pracować w PKS

 • kamienianin
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Na temat trzeba spojrzeć szerzej. Kamień Pomorski zarządzany przez klikę karpińskiego nie jest atrakcyjnym miejscem do inwestowania. To bardzo smutne, ale prawdziwe. Lagoon, Euroafrika, Uzdrowisko. Miało być tak fajnie, a wyszło tak, że karpiński wbrew mieszkancom chce budować spalarnię w Śninatowie. Zmieńmy jak najszybciej burmistrza i zacznimy normalnie funkcjonować. Inwestorzy się pojawią jak stworzy im się warunki do inwestowania.

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  teraz wkroczy siomek i obieca wszystkim potrzebujacym wszystko co tylko zywa dusza zapragnie

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Boze tylko niech teraz nie wybiora Siomki

  • Anonim
   30 maja 2013 Odpowiedz

   Boże niech wybiorą Siomkę.Będzie to dowód na istnienie Boga.

   • Anioł
    11 sierpnia 2013 Odpowiedz

    Dobrze ,że Bóg wysłucha każdego ale jest Bogiem i nie dopuści do powtórki z rozrywki jaka obdarował uzdrowisko ten pozer i nieudacznik z samorządu Urzędu w Dziwnowie . Lepiej niech zostanie Burmistrzem Dziwnowa i tam zrobi nev ege?!

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  koniec panowania pani Marioli w uzdrowisku ?

  • pseudoanonim
   11 sierpnia 2013 Odpowiedz

   Anominie to teraz ty opanuj kuchnie i pokaz jakis specjalista

 • Anonim
  24 maja 2013 Odpowiedz

  Szkoda, bo facet sie nadawal

  • Anonim
   24 maja 2013 Odpowiedz

   DO tarcia chrzanu chyba.

   • mirek
    25 maja 2013 Odpowiedz

    Trzeba w końcu zrobic porządek, ale z kierownikami. Zminic ich. Ludziom pracującym w Uzdrowisku należy się SZACUNEK. Oni naprawdę ciężko pracują, a kierownicy ? Opieprzają się. Kierownictwo DO WYMIANY. PIERWSZA PANI SKAKUJ, wielka dietetyczka/////.

    • Dzięcioł
     26 maja 2013 Odpowiedz

     Racja to wredne,zawistne babsko.Teraz pewno ryczy bo boi się powrotu Siomki.Długo by nie porobiła gdyby Jaruś wrócił.

     • superdarjo
      8 lipca 2013

      Pani Skakuj zrobiła porządek w uzdrowisku-powywalała pijaków, nierobów,leniów a teraz te łajzy pijackie takie jak ty pokazują swoje ostatnie podrygi

     • bernard
      11 sierpnia 2013

      Niestety nie do końca i nieskutecznie a zwłaszcza zbyt łagodnie potraktowała garkuchnie w połowie pozbawiona jakichkolwiek kwalifikacji łącznie z pozostawieniem braciszka p. jarka Siomki . Acha?! to ku pamięci prac. Uzdrowiska ,tych którzy zapomnieli, że to Jarek zatrudnił p. Skakuj a nie p.Marzec i nie ci krytykanci ze slynna magazynierką zabiegowa od gotowania wosku.szkoda gadać

     • Sokół
      11 sierpnia 2013

      Chyba snisz Dzieciole

    • Agnieszka
     11 sierpnia 2013 Odpowiedz

     Mirek , jesteś dietetykiem czy krytykantem. Dietetyk to cześć funkcji p. Skakuj. gdyby miała kompetencje Kierownika działu i pełnomocnictwa p. Prezesa to może wówczas mogłaby do-prowadzić do restrukturyzacji tego działu i wprowadzić organizacją oraz zaradzanie o jakim pan/pani nie ma pojęcia ani członkowie poprzedniego zarządu łącznie z Prezesem . Gastronomia w uzdrowisku to specyfika działalności leczniczczej

Historia Strona