Urząd Miejski w Golczewie

Burmistrz Golczewa rozpoczął pracę nad jawnością działania Urzędu. Od jakiegoś czasu pracownicy uzupełniają BIP, pojawiają się zaległe dokumenty z lat 2009, 2010 i innych. Ukazują się też na bieżąco nowe. Wczoraj burmistrz podał do publicznej wiadomości zarządzenie w sprawie ogłoszenia kwoty funduszu premiowego oraz funduszu nagród w Urzędzie Miejskim w Golczewie na rok 2014.

Jest to przewidziane dla wszystkich pracowników Urzędu. Mamy 27 pracowników, jednak mogą do tego dojść osoby, które są zatrudniono tymczasowo tzn. zatrudnione przez Urząd Pracy. Wynika to z przypisówtłumaczy w rozmowie z redakcją sekretarz Ireneusz WilkNagrody są przyznawane uznaniowo. Kwota funduszu premiowego została ustalona na poziomie 2000zł, natomiast kwota funduszu nagród dla wszystkich pracowników Urzędu zatrudnionych na podstawie powołania i umowy o pracę wynosi 30 tys. zł.

Na nasze pytanie kiedy będą przyznawane nagrody pan sekretarz odpowiedział:

Jest to pula, z której przyznawane są nagrody według uznania burmistrza, trudno mi powiedzieć kiedy będą przyznawane, może być to np. pod koniec roku.

kamienskie.info