Karpinski / Jędrzejewski

Blisko pół roku zajęło burmistrzowi podjęcie decyzji o ogłoszeniu konkursu na wolne stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Kamieniu Pomorskim. Sprawę poruszaliśmy kilkakrotnie, jednak po ostatniej interwencji redakcji kamienskie.info zainteresował się nią także Wojewoda Zachodniopomorski.

Zobacz także: Od zarządzenia do porozumienia. Czy Krzysztof Zakrzewski jest legalnym dyrektorem MOSiR

Kandydat na to stanowisko powinien cieszyć się pełną zdolnością do czynności prawnych, wykształceniem wyższym, co najmniej 3-letnim stażem pracy oraz nieposzlakowaną opinią Dokumenty należy składać w Urzędzie Miejskim do 20 marca.

– Myślę, że można było to zrobić  znacznie szybciej. Nie wiem czemu burmistrz opierał się tak długo i nie ogłaszał konkursu a powierzył tę funkcję panu Zakrzewskiemu, który już jest dyrektorem innej jednostki gminnej – zastanawia się  w rozmowie z redakcją portalu kamienskie.info radny Jacek Golusda

Zobacz także: Krzysztof Zakrzewski pełniącym obowiązki dyrektora MOSiR

Funkcję pełniącego obowiązki dyrektora MOSiR Krzysztof Zakrzewski sprawuje od października 2012r. będąc jednocześnie dyrektorem Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty.

kamienskie.info