zamknij
Najnowsze informacje

Widmo zwrotu blisko 230 tys. złotych z odsetkami dla Instytutu Medycznego EMC ...Czytaj więcej

Uzdrowisko   Zapiecek   Zapiecek   Uzdrowisko   TETELA   Zapiecek .

Burmistrz ogłasza konkurs na dyrektora MOSiR

Karpinski / Jędrzejewski

Karpinski / Jędrzejewski

Blisko pół roku zajęło burmistrzowi podjęcie decyzji o ogłoszeniu konkursu na wolne stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Kamieniu Pomorskim. Sprawę poruszaliśmy kilkakrotnie, jednak po ostatniej interwencji redakcji kamienskie.info zainteresował się nią także Wojewoda Zachodniopomorski.

Zobacz także: Od zarządzenia do porozumienia. Czy Krzysztof Zakrzewski jest legalnym dyrektorem MOSiR

Kandydat na to stanowisko powinien cieszyć się pełną zdolnością do czynności prawnych, wykształceniem wyższym, co najmniej 3-letnim stażem pracy oraz nieposzlakowaną opinią Dokumenty należy składać w Urzędzie Miejskim do 20 marca.

– Myślę, że można było to zrobić  znacznie szybciej. Nie wiem czemu burmistrz opierał się tak długo i nie ogłaszał konkursu a powierzył tę funkcję panu Zakrzewskiemu, który już jest dyrektorem innej jednostki gminnej – zastanawia się  w rozmowie z redakcją portalu kamienskie.info radny Jacek Golusda

Zobacz także: Krzysztof Zakrzewski pełniącym obowiązki dyrektora MOSiR

Funkcję pełniącego obowiązki dyrektora MOSiR Krzysztof Zakrzewski sprawuje od października 2012r. będąc jednocześnie dyrektorem Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty.

kamienskie.info

Tagi: , , , , , , , , ,

Pokaż 77 Komentarze

Co o tym sądzisz?

Napisz
Podaj swoje imie/nick

77 Komentarze

 • Anonim
  j F Y 8 marca 2013, 7:35 Odpowiedz

  na dyrektora MOSIR gienek

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 21:27 Odpowiedz

  uwielbiam to zdjęcie. sami się dziwią co odstawiają

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 18:28 Odpowiedz

  dyrektorem MOSIRu zostanie ten młody z urzędu skarbowego z PO

  • Anonim
   j F Y 7 marca 2013, 19:44 Odpowiedz

   bardzo możliwe bo wykształcenie ma miec prawnicze lub admnistracyjne co nijak sie ma do tego czym się MOsir zajmuje

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 17:15 Odpowiedz

  Zona Mańczaka byłaby lepsza na radną ma więcej odwagi i jest uczciwsza.

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 16:36 Odpowiedz

  Pan Taranowicz z Pomorzanina na pewno szykuje artykuł w tej sprawie:)

  • Anonim
   j F Y 7 marca 2013, 18:14 Odpowiedz

   tak pewnie będzie to płatne ogłoszenie o konkursie w MOSIR:)

 • :)
  j F Y 7 marca 2013, 16:19 Odpowiedz

  SZCZAW I MIRABELKI! a nie rządzić !

 • kazimiera
  j F Y 7 marca 2013, 16:17 Odpowiedz

  Już, już, zaraz będzie musiał to zrobić i pożegnać się z kolegą ze Szczecina. Proponuję na szefa PGK Kaczorowskiego. W sumie żadnej wiedzy merytorycznej nie potrzebuje do bycia prezesem, bo prawniczej też nie ma a prawnikiem jest.

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 15:44 Odpowiedz

  Panie Burmistrzu czekamy na konkurs na prezesa PGK.

 • tola
  j F Y 7 marca 2013, 12:44 Odpowiedz

  mosir zasluguje nastabiilizacje pracy a nie na zaspokajanie potrzeb finansowych burmistrza kolesiow ktorzy potem beda pracowac na jegorzecz w wyborach. ile taranowicz z pomorzanina dostaje ze o tym nie pisze?

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 12:13 Odpowiedz

  To wy niewiecie kto zostanie dyrektorem MOSiR-u???? Jędrula!!

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 10:23 Odpowiedz

  najaktywniejszy na Sesjach jest Radny Moskiewicz pewnie to będzie kandydat na Burmistrza z PISu! powiadam wam

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 10:13 Odpowiedz

  Czy kandydat na nowego dyrektora musi odbyc rozmowe z proboszczem?

  • mynystrant
   j F Y 7 marca 2013, 10:39 Odpowiedz

   a co jest w ogłoszeniu? może i proboszcz by się przydał ale żeby przeświecić karpika

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 10:13 Odpowiedz

  uważam ze powiatowy urząd pracy do likwidacji.skoro ludzie już podwójnie etaty obejmują.

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 9:31 Odpowiedz

  goluzda nie jest lepszy od karpia

  • Anonim
   j F Y 7 marca 2013, 9:37 Odpowiedz

   Golusda to jedyny który się tam odezwie w tej radzie, bo przeciez nie Szmytka który kasę ciągnie MOSIRU

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 9:30 Odpowiedz

  wstyd panie Bronisławie

 • ups
  j F Y 7 marca 2013, 9:28 Odpowiedz

  Jedrzejewski latał jak listonosz z papierami po starostwie gdy chodziło o wybór starosty dwa lata temu. Jeździł pisał do wojewody że prawo jest łamane. A ty co Jędrula teraz robisz, co z łamaniem prawa przez Karpinskiego? Nie widzisz go czy zapomniałeś ze złamał?No to ci przypomniano, napiszesz do wojewody? ...... Nienawiść ci wtedy oczy zasłoniła? Znasz powiedzonko oliwa sprawiedliwa? Ta twoja nienawiść wróci do ciebie kiedyś(już wraca) i nikt ci nie pomoże. Środkowy palec zobaczysz. A ja mogę się tylko śmiać widząc twoje przerażone oczka na zdjęciach.

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 9:24 Odpowiedz

  spraw jest wiele bo pietrza sie od lat - TBS,PGK,Warcislaw, Marina, Hydro-System, projekt wodno kanalizacyjny to wszystko trzeba rozliczyc

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 9:15 Odpowiedz

  ciekawe kto bedzie za rok startowal, skad wiecie ze koloszuk bedzie

 • Kamienianin
  j F Y 7 marca 2013, 9:00 Odpowiedz

  Arogancja i cynizm Karpińskiego w połączeniu z jego niekompetencją i brakiem zmysłu gospodarza, to katastrofa dla gminy. Nie dajmy się więcej czarować złotoustemu czarusiowi! O Jędrzejewskim już nie wspomnę, bo szkoda słów. Oni mają nas i prawo w tyle, bo liczą na to, że przed wyborami znowu nabiorą wyborców

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 8:58 Odpowiedz

  to wlasnie dzieki radnemu Golusdzie dowiedzielismy sie o wielu nieprawidlowosciach i kolesiostwie w Urzedzie Miejsko-Gminnym w Kamieniu, a dokladnie o kolesiostwie Burmistrza i jego decyzjach niezgodnych z prawem, wiemy jak slodko msci sie nadz Pan Burmistrz - np zwolnienie z pracy zony pana Golusdy. Ale najbardziej zastanawiaja mnie wyborcy, dlaczego nie ma ich na sesjach , na komisjach- przeciez wstep wolny jest dla kazdego, dlaczego tych glosow sprzeciwu nie slyszy nasz Pan samowłądczy Burmistrz? Ludzie ocknijcie sie , kto ma pomoc tej malej myslacej opozycji jak nie wyborcy? a wy tylko na ulicy potraficie pyszczyc to co radny Golusda umie powiedziec glosno i na sesji, wlasciwie tylko dzieki niemu dowiedzielismy sie o tych przekretach - docencie to i wezcie sie troche za siebie- idzdzie tam i poprzyjcie go, niech Burmistrz slyszy glosy wyborcow a nie tylko naszej nieszczesliwie wybranej koalicji

  • Anonim
   j F Y 7 marca 2013, 9:05 Odpowiedz

   to prawda Golusda sam nie da rady, to wyborcy powinni dobrać się do tyłka Karpińskiego

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 8:36 Odpowiedz

  Też jestem ciekaw co z decyzjami nielegalnego dyrektora. I jakie konsekwencje dla burmistrza Karpinskiego za nielegalne zatrudnianie, Inspekcja pracy? Chociaz taka kara finansowa?

 • Anonim
  j F Y 7 marca 2013, 8:29 Odpowiedz

  Kołoszuk startuje = Karpiński już dziś świętuje

 • też wyborca
  j F Y 7 marca 2013, 8:28 Odpowiedz

  Dlatego Kołoszuk przegrywa zawsze, bo między wyborami się ślizga że może gdzieś się wśliźnie jeszcze, a w same wybory się zawsze poślizgnie i wy...Bo żadnej sprawy nie doprowadził do końca, czego się nie podejmie to się buja latami...

 • wyborca
  j F Y 7 marca 2013, 8:08 Odpowiedz

  Po co tu mieszać radnych Żaka i Szlawskiego do hali? to PGR więc co można po nich się spodziewać ,jakiego zachowania?Wystarczy posłuchać ich wypowiedzi MASAKRA.

 • paragraf
  j F Y 7 marca 2013, 7:48 Odpowiedz

  No dobra radny Golusda się wypowiedział. Pytanie brzmi co zrobił oprócz zadania pytania burmistrzowi i skomentowania na tym portalu jego działania. Co zrobił? Gdzie zgłosił łamanie prawa? Może do prokuratury? Jaką determinację wykazał by społeczeństwo nie było oszukiwane za... swoje pieniądze. Nie obwiniam Pana Golusdy. Pytam, bo wiem ile trzeba zacięcia by dociągnąć sprawę kłamstw, łamania prawa, oszustw,mataczenia władz publicznych do końca. Bo mało kto z was zdaje sobie sprawę jak niesamowicie ludzie konsolidują się wokół osoby kłamiącej oszukującej, łamiącej prawo, gdy jest na stołku. Ludzie nie widzą że winna jest konkretna władza z nazwiska, konkretny dyrektor z nazwiska, winien jest ten co ujawnił złodziejstwo czy łamanie prawa. Dopóki mentalność społeczeństwa się nie zmieni władza będzie robiła co chce! Dodatkowo tego typu sprawy trzeba też nazwać po imieniu to korupcja polityczna, bo ktoś z kimś coś załatwia bo są z tej samej partii, czy grupy politycznej. Mam nadzieję że my jako społeczeństwo nie damy sobie wmówić, ze to fajnie jak jeden człowiek jest podwójnym dyrektorem, że to fajnie jak prezes jest co drugi dzień w pracy za 9 tys zł.bo jest gdzie indziej dyrektorem.Że to fajnie, że wszyscy muszą składać oświadczenia majątkowe a prezes nie musi itd.i mimo ze mija pół roku burmistrz w tej sprawie nic nie robi siedzi i nie wiadomo na co czeka aż mu wojewoda każe coś zrobić? I pytanie moje brzmi czy jak zostanie burmistrzem ktoś inny z nazwiska to będzie lepiej? Nie wiem. Panie Kuryłło co pan zrobił w sprawie pana Zakrzewskiego? jest pan radnym gminy mającym zamysł startowania. Co Pan zrobił w sprawie pana Guranowskiego? Tak tylko pytam.

  • WALDI
   j F Y 7 marca 2013, 8:18 Odpowiedz

   ALE NIEŚMIERTELNYM KANDYDATEM NA BURMISTRZA JEST TEŻ KOŁOSZUK CO ON ZROBIŁ W TEJ SPRAWIE? NIC !!! SIEDZI I CZEKA AŻ INNI ZROBIĄ.

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 22:37 Odpowiedz

  Ten Zakrzewski to kto to jest że ma takie chody, nie zastąpiony jakiś, nieźle musi być wykształcony że burmistrz go zatrudnia.

 • KURACJUSZ
  j F Y 6 marca 2013, 21:17 Odpowiedz

  GDYBY ZA ŁAMANIE PRAWA KARANO WIEZIENIEM TO NASZ BURMISTRZ RZĄDZIŁBY NAMI Z BUNIEWIC. HEJ!

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 21:07 Odpowiedz

  arys niczem guran,

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 21:00 Odpowiedz

  I brat poseł nie pomoże.Prawa trzeba przestrzegać

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 20:50 Odpowiedz

  Radny powiatowy z PSL niejaki Arys, emerytowany nauczyciel z Wisełki pracuje na 4 / czterech/ posadach. Pracowity emeryt odbiera pracę młodym -' jeszcze się napracują' mawia.

 • KEN
  j F Y 6 marca 2013, 20:45 Odpowiedz

  Zakrzewski to ten co w Świerznie był? Z jedną szkołą sobie nie radził a tu z dwiem jednostkami? no to się chłopak rozwija.

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 20:36 Odpowiedz

  W gminie sekretarz jest do niczego skoro takie rzeczy sie dzieją

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 20:23 Odpowiedz

  coś mi się zdaje ,że Pani Kucharska zostanie dyrektorem.

  • :(
   j F Y 6 marca 2013, 20:48 Odpowiedz

   To marnie, bo ona taka konstans jest taka nijaka jak ubiór i fryzura

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 20:11 Odpowiedz

  Prywatnie to pan Zakrzewski może być dyrektorem i w 10 firmach, a za publiczne pieniądze to pan Karpiński ma prawo powierzyć mu tylko jedną funkcję dyrektora. Powiem tak, a myślałam że Karpiński to inteligentny człowiek...Mało tego myślałam że skoro taki kościelny to uczciwy a jest zwyczajnym liderem sitwy

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 20:02 Odpowiedz

  no i dobrze! bo na siłowni nie można nawet skręcić hantielka!

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 19:35 Odpowiedz

  Napisze to kolejny raz BRAWO INFO BRAWO!DOŚĆ JUŻ ROBIENIA IDIOTÓW Z WYBORCÓW!!!

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 19:21 Odpowiedz

  E tam, ja uważam że Prezes PGK powinien trzeci etat pociągnąć...

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 19:15 Odpowiedz

  szkoda ze ja się nie załapałam na ten jeden etat bo tak bez pracy siedzę to zawsze trochę kasy na waciki

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 18:51 Odpowiedz

  Pan Świderski powinien wrócić na swoje stanowisko. Dla Mnie był i będzie dobry Dyrektorem. Sądzę, że pewnie poznał się na kilku osobach i po powrocie zrobi z nimi porządek. Zaczął bym od pewnego Radnego zasiadającego co niedzielę przy stoliku sędziowskim, a skończyłbym na obłudnym sekretarzu.

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 18:46 Odpowiedz

  Bronek a co z decyzjami ktore podejmowal Zakrzewski przez ten okres dyrektorowania?

  • Anonim
   j F Y 6 marca 2013, 19:05 Odpowiedz

   szczególnie finansowymi

 • ania
  j F Y 6 marca 2013, 18:46 Odpowiedz

  Zdziwko chapło panie Karpiński co? ciężka kadencja ? codziennie coś, ah!

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 18:24 Odpowiedz

  Szlawski i Żak przespali tą sesję:)Niezorientowani w temacie!

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 17:53 Odpowiedz

  MAM NADZIEJĘ ZE PAN TARANOWICZ W SWOIM POMORZANINIE RÓWNIEŻ PORUSZY TEN TEMAT ŁAMANIA PRAWA PRZE BURMISTRZA KAMIENIA SZCZEGÓLNIE ŻE PAN ZAKRZEWSKI JEST MU BLISKI BO STARTOWAŁ Z KOMITETU ORGANIZOWANEGO PRZEZ TARANOWICZA. MYŚLĘ ZE POTĘPI TAKIE DZIAŁANIA -PEŁNIENIA DWÓCH FUNKCJI!

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 17:43 Odpowiedz

  Uważam, że Swiderski powinien zastartować.

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 17:01 Odpowiedz

  po co panu Jedrzejewski ? niech pan pełni dwie funkcje będzie fajniej i kasy w domu więcej.

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 16:51 Odpowiedz

  CO NA TO RADNI SZLAWSKI I ŻAK?

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 16:50 Odpowiedz

  Takim to dobrze, ja sie pytam po co w kamieniu sa dyrektorzy. Karpinski moglby pelnic funkcje jednoosobowo nadburmistrz superdyrektor i jaka oszczednosc i nieomylnosc by byla

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 16:47 Odpowiedz

  ławka Karpińskiego i platformy Jędrzejewskiego jest krótka

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 16:27 Odpowiedz

  chmurka wymiata:) ma wszystkie chmurki pod sobą:) i to szczere zdziwienie Karpińskiego:)brawo!

 • olo
  j F Y 6 marca 2013, 16:23 Odpowiedz

  ogłupianie społeczeństwa trwa, ale się nie damy.

 • the observer
  j F Y 6 marca 2013, 16:22 Odpowiedz

  A może czekał na wynik odwołania w sprawie poprzedniego dyrektora? Nie chciał mieć dwóch na raz, gdyby sąd orzekł o niezgodności z prawem zwolnienia pana M.Ś.

  • Anonim
   j F Y 6 marca 2013, 16:38 Odpowiedz

   Więc mógł powołać zarządzeniem tak jak powinien osobę, która nie ma drugiego etatu (!)z zapisem w zarządzeniu, że na czas określony, tj do zakończenia sprawy w sądzie. Mógł powierzyć funkcję innej osobie w drodze przeniesienia itd są różne możliwości.a nie kolesiostwo i dwie funkcje. Sprawa w sadzie może trwać nawet dwa lata z odwołaniami i co zakrzewski miał sie tak bujać podwójny dyrektor?

   • Anonim
    j F Y 6 marca 2013, 16:50 Odpowiedz

    Nie jest problemem że tak się zdarzyło, problemem jest że karpiowi się mówi ze jest źle a on nie rozumie więc trzeba mu udowadniać az wojewoda pomaga mu zrozumieć. Współczuję myślącym radnym bo ręce opadają.

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 16:10 Odpowiedz

  po co obsługa prawna, skoro i tak nie ma to znaczenia czy zgodnie z prawem czy nie? obsługa prawna dla tego kogoś kto płaci, daje taką opinię jaka ma być. przykre ale sprawdzone

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 15:27 Odpowiedz

  Tyle osób przy władzy: Karpiński Jędrzejewski Górska Szymańska I nikt nie jest w stanie powiedzieć że jest źle i musi być konkurs? czy funkcja i pieniądze powodują zaćmę?

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 15:23 Odpowiedz

  Rozpanoszyli sie nam państwo w urzedzie, przez lata nikt nie kontrolowal i bylo róbta jak chceta

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 15:17 Odpowiedz

  No to chyba burmistrz ma prawomocny wyrok w tej sprawie skoro się zdecydował. Kamieńskie Info na obsługę prawną gminy w nagrodę za ujawnianie wałków!

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 15:03 Odpowiedz

  TY, PATRZ, K...:)

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 14:31 Odpowiedz

  Co na to radca prawny gminy?

  • Anonim
   j F Y 6 marca 2013, 15:02 Odpowiedz

   radca nie widzi w tym nic złego, wiadomo. przecież był na sesji i słyszał

  • Anonim
   j F Y 6 marca 2013, 15:30 Odpowiedz

   radca robi to samo nawet lepiej!

 • Kamienianin
  j F Y 6 marca 2013, 14:21 Odpowiedz

  Karpińskiego nie interesuje gmina. Jego celem jest jeszcze raz nas oszukać i wygrać wybory. Za wszelką cenę

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 13:35 Odpowiedz

  Z tego co wiem miał jedną pensję i ustalone godziny kiedy gdzie ma być. Ale poproś radnego Jacka może zgłosić w tej sprawie interpelację to się dowiesz

  • Anonim
   j F Y 6 marca 2013, 15:00 Odpowiedz

   z wpisu wynika że nie rozumiesz problemu ale żyj sobie w tym komforcie dalej.Zatrudnia burmistrz a nie radny Jacek. Jezeli miał jedną pensję to pytanie kto mu płacił? oświata czy mosir?

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 13:17 Odpowiedz

  dlaczego nasz Burmistrz jest tak oporny w stosunku do prawa? glosu wyborcow? glosow opozycji? Dlaczego juz kilka razy musi interweniowac Wojewoda aby przywolac pana Karpinskiego do poszanowania prawa? dlaczego.......... dlaczego......... dlaczego ?????????

 • ANDZEJ
  j F Y 6 marca 2013, 13:01 Odpowiedz

  Myślę że Pan Zzakrzewski pełnił w ramach swojego etatu dwie funkcję i nie był w komfortowej sytuacji

  • Anonim
   j F Y 6 marca 2013, 15:14 Odpowiedz

   nie był w komfortowej sytuacji? tzn co nie umiał odmówić? nie ma języka? czy go burmistrz zmuszał do pełnienia funkcji? może to pod mobbing podciągnąć?

 • anonim
  j F Y 6 marca 2013, 12:55 Odpowiedz

  To oznacza, że burmistrz ma już kandytata - jedynego i słusznego. Zwlekał z ogłoszeniem konkursu, bo go jescze nie miał. Pewnie będzie to BMW (Bierny, Mierny ale Wierny). Tylko co zrobi Karpiński jak sąd przywroci do pracy Świderskiego?

 • Anonim
  j F Y 6 marca 2013, 12:37 Odpowiedz

  to oznacza ze otrzymywał dwie pensje? w tych samych godzinach był i tu i tam. To jakaś paranoiczna ichza.

Historia Strona