Otwarcie Mariny w Dziwnowie (56)

Burmistrz Dziwnowa ogłosił przetargi na 10-letnią dzierżawę dwóch lokali. Pierwszy z nich dotyczy budynku portu jachtowego przy ulicy Żeromskiego w Dziwnowie. Do wydzierżawienia są 104 metry w budynku mariny oraz przyległy do niej ogródek o powierzchni 170 metrów kwadratowych. Ma tam powstać całoroczna klubo-kawiarnia. Cena wywoławcza rocznego czynszu dzierżawnego wynosi 20.000zł netto. Przetarg odbędzie się 28 lutego o godzinie 11.

W Marinie powstanie klubo-kawiarnia z ogródkiem

W Marinie powstanie klubo-kawiarnia z ogródkiem

Z kolei przy przystani sezonowej na Wybrzeżu Kościuszkowskim w Dziwnowie do wydzierżawienia jest teren niezabudowany o powierzchni 107 metrów, przeznaczony na działalność usługowo wypoczynkowo-rekreacyjną od czerwca do sierpnia każdego roku. Cena wywoławcza rocznego czynszu dzierżawnego wynosi 9.000zł netto. Przetarg odbędzie się 28 lutego o godzinie 11.30.

Przy Przystani Sezonowej powstanie

Przy Przystani Sezonowej powstanie lokal usługowy

Czynsz dzierżawny za obydwa obiekty za okres od 1 maja do 31 grudnia 2014 roku ma być płatny do 30 września 2014 roku, natomiast każdego następnego roku trwania umowy do 31 sierpnia. Dzierżawca ponosi koszty podatku od nieruchomości. Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne posiadające stałe zameldowanie od przynajmniej 2 lat na terenie gminy Dziwnów, zameldowane przed 27 lutym 2012 roku oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą na terenie gminy Dziwnów co najmniej 2 lata.

kamienskie.info