Chodnik na ul. Konopnickiej fot. kamienskie.info
– Pisze do Państwa, bo już naprawdę mam dosyć tego w jakim stanie są chodniki w Kamieniu Pomorskim. Mam małe dziecko i spacer z nim po chodniku graniczy z cudem. Chodniki są krzywe, popękane, nierówne a o wysokich krawężnikach nie wspomnę! – bulwersuje się nasza Czytelniczka w mailu nadesłanym do naszej redakcji.

Pani Paulina zauważa, iż Kamień Pomorski to miasto, które odwiedza bardzo dużo kuracjuszy i ludzi starszych i wcale nie widać, żeby ktoś dbał o ich komfort.

– Można jeździć z wózkiem po ulicy, ale te też pozostawiają wiele do życzenia. Mam nadzieje, że radni zamiast wiecznie kłócić się i spierać o bzdury zajmą się interesem zwykłych szarych obywateli. Ja chce tylko pójść na przyjemny spacer z dzieckiem ale niestety zawsze kończy się tym, że albo dziecko się budzi na wertepach albo muszę iść z żółwią prędkością, żeby dziecko chwilę pospało – stwierdza nasza Czytelniczka.

Zobacz także: Radny nie ma wątpliwości, burmistrz szykuje się do kampanii wyborczej

– Jestem całym sercem z problemem pani Pauliny. To jest to o czym mówię od początku kadencji. Należy przygotować plan remontu chodników. Szanuję burmistrza jednak nie wiedzieć czemu Bronisław Karpiński najwyraźniej udaje, że nie ma problemu i nie chce takiego planu przygotować. Dziś Urząd Miasta w Gdańsku przyjął takie rozwiązanie, chciałbym zrobić coś podobnego w Kamieniu Pomorskim. – stwierdza radny Arkadiusz Kuryś,