Trwa budowa budynku mariny

Trwa budowa budynku mariny

Do końca czerwca 2014 roku burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz zamierza wydatkować środki przeznaczone w tym roku na realizację zadań, których nie udało się zrealizować w tym roku. Czeka tylko na zgodę Rady Miejskiej.

Mieści się w tym zadanie inwestycyjne budowa systemu kolektorów kanalizacji sanitarnej w Wolinie 200 tys. zł. Zagospodarowanie terenu przy ulicy Małej – 100 tys. zł. Modernizacja świetlicy wiejskiej w Kołczewie 200 tys. zł oraz opracowanie projektu technicznego i budowę nowej biblioteki w kwartale historycznym starego miasta – 400 tys. zł. Na przebudowę płyty boiska sportowego wraz z bieżnią w Wolinie (I etap) burmistrz zamierza przesunąć na rok przyszły do wykorzystania 200 tys. zł. Najwięcej środków finansowych burmistrz Wolina planuje wykorzystać w przyszłym roku na rozbudowę budynku UKS Albatros w Wolinie, bo aż 1 mln 100 tys. zł.

Łączna kwota wydatków umieszczonych w budżecie 2013 roku a niewygasających wraz z końcem roku to 2 mln 200 tys. złotych. Burmistrz Jasiewicz chce je wykorzystać do końca czerwca 2014 roku.

kamienskie.info