KALF

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza na XV finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, który odbędzie się w sobotę, 5 kwietnia 2014r. o godz. 21.00 w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. W meczu finałowym o tytuł Mistrza Kamienia Pomorskiego Repro Service Pol. po raz kolejny zmierzy się z Mediciną!

Imprezę finałową uatrakcyjni specjalnie zamontowane oświetlenie i potężne nagłośnienie, które mamy nadzieję wstrząśnie Wami podczas ceremonii otwarcia. Nie zabraknie dobrej muzyki, efektownych kolorowych świateł, stroboskopów i ciekawej oprawy. Zadbaliśmy również o dwie wyrzutnie z konfetti, które zostaną wystrzelone podczas wręczania pucharu zwycięskiej drużynie. Ostrzegamy to impreza tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Mecz finałowy poprzedzi atrakcyjna oprawa połączona z występem tanecznym Chilliderek z Gimnazjum Publicznego! W tym roku nowością będzie wyjście zawodników na mecz finałowy. Piłkarzy na parkiet wyprowadzą mali zawodnicy z Gryfa Kamień Pomorski trenowani przez Dawida Sandzewicza. Potem nastąpi oficjalna prezentacja bohaterów spotkania finałowego.

Podobnie jak rok temu Repro Service Pol. w finale powalczy z obrońcą tytułu mistrzowskiego – z zespołem Medcina, który wygrał dwa poprzednie finały. Jeśli zespół Karola Ptaka zwycięży i w tym roku – wielki, przechodni puchar na zawsze pozostanie w ich posiadaniu. Repro Service Pol. to drużyna popularna w Kamieniu Pomorskim, liczymy na głośne wsparcie kibiców, których nie może zabraknąć na XV finale. Medicina natomiast to głównie byli i obecni piłkarze Gryfa Kamień Pomorski, zapraszamy zatem kibiców IV-ligowego zespołu, to będzie z pewnością mecz godny spotkania finałowego!

Tradycyjnie jak co roku, przybyli kibice będą mieli szansę otrzymać piłkę do gry w piłkę nożną. Życzymy powodzenia w łapaniu piłek na trybunach! Zapraszamy wszystkich zawodników biorących udział w naszych rozgrywkach, Waszych kibiców i sympatyków naszej ligi. Mamy dla wszystkich drużyn pamiątkowe puchary i dyplomy. Taka impreza w Kamieniu Pomorskim zdarza się tylko raz do roku.  Nie przegapcie jej!

PROGRAM IMPREZY FINAŁOWEJ:

19.20 Mecz pokazowy MINI-KLAF-U (liga prowadzona przez Romana Sobolewskiego
20.00 Mecz o III miejsce: DarKing – Wyspiarzy
21.00 Ceremonia otwarcia meczu finałowego, występ Chilliderek z Gimnazjum Publicznego
21.10 Oficjalna prezentacja bohaterów spotkania finałowego
21.30 Mecz o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu: Repro Service Pol. – Medicina
22.10 Oficjalne zakończenie rozgrywek

źródło:
MOSiR Kamień Pomorski

kamienskie.info