DSC06031
DSC06032
DSC06034
DSC06037
DSC06038
DSC06043
DSC06045
DSC06046
DSC06048
DSC06050
DSC06052
DSC06057
DSC06062
DSC06064
DSC06068
DSC06069
DSC06073
DSC06076
DSC06082
DSC06084
DSC06093
DSC06097
DSC06101
DSC06102
DSC06107
DSC06108
DSC06109
DSC06110
DSC06111
DSC06116
DSC06118
DSC06122
DSC06031 DSC06032 DSC06034 DSC06037 DSC06038 DSC06043 DSC06045 DSC06046 DSC06048 DSC06050 DSC06052 DSC06057 DSC06062 DSC06064 DSC06068 DSC06069 DSC06073 DSC06076 DSC06082 DSC06084 DSC06093 DSC06097 DSC06101 DSC06102 DSC06107 DSC06108 DSC06109 DSC06110 DSC06111 DSC06116 DSC06118 DSC06122

W środę 23 marca w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej we Wrzosowie odbyło się rozstrzygnięcie XI Gminnego Konkursu Wielkanocnego. Jak mówią organizatorzy, celem Konkursu jest przede wszystkim stworzenie możliwości do działalności artystycznej uczniów, integracja dzieci oraz przybliżenie tradycji i zwyczajów Świąt Wielkanocnych.

W konkursie wzięli udział uczniowie z wszystkich szkół i placówek z gminy Kamień Pomorski – Publicznego Przedszkola nr 1 i nr 2, Szkół Podstawowych w Kamieniu Pomorskim, Jarszewie, Górkach i Wrzosowie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim.

Nagrody, wyróżnienia i dyplomy przyznano w trzech kategoriach i otrzymali je następujący uczniowie oraz szkoły:

1/ Kategoria Kura/Kurnik:

I MIEJSCE – KOŚCIK MARITA / SP NR 1 /KL. I C
II MIEJSCE – MALISZEWSKA ZUZANNA / SP JARSZEWO/ KL.I
III MIEJSCE – PSZCZÓŁKOWSKI MATEUSZ / SP NR 1/ KL. I C

Wyróżnienie:

  • KUBIŃSKA WANESSA / SP WRZOSOWO / KL.III
  • GORZELAK WIKTORIA / SP GÓRKI POM. / KL.III
  • SŁODKOWSKA MARTYNA / SP JARSZEWO / KL.III
  • SZOKAŁO ZUZANNA / SP WRZOSOWO / KL.I
  • DERLATKA GABRIELA / SP WRZOSOWO / KL. I
  • ZAUTYS KRYSTIAN / SOSW SP / KL.V

2/ Kategoria Wieniec Wielkanocny:

I MIEJSCE – KULAS SANDRA / SP WRZOSOWO / KL.III
II MIEJSCE – RAJEWICZ WANESSA / SP NR 1/ KL.II A
III MIEJSCE – RAPA ROXANA / SP NR 2/ KL.III A

Wyróżnienie:

  • KUROWSKA NIKOLA / SP NR 1/ KL. IC
  • RADZIKOWSKI DAWID / SP NR 1 / KL.II A
  • SAWCZUK WERONIKA / SP GÓRKI POM. / KL.I
  • KASUŁA ZOFIA / LAT 5 / PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1
  • POLAKOWSKI MACIEJ / LAT 6 / PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1

3/ Kategoria Kartka Wielkanocna :

I MIEJSCE – KOSIERB OLIWIA / LAT 6 / PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2
II MIEJSCE – LEBIEDŹ ALDONA / SOSW / KL.III GIM.
III MIEJSCE – SOBCZAK SARA / SP WRZOSOWO / KL.II

Wyróżnienie:

  • WAWRZYNIAK ZUZANNA / SP NR 1 / KL.V
  • KRUSZYŃSKI SEBASTIAN / SP JARSZEWO / KL.III
  • BOBROWSKI KAMIL / OREW / KL. I SPPP

Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych zostały zakupione dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej we Wrzosowie.

źródło:
Szkoła  Podstawowa  im. M.Konopnickiej  we  Wrzosowie