Madama Golczewo fot kamienskie info (16)

Najnowocześniejsze technologie oraz bardzo wysoka jakość produktu to najważniejsze aspekty jakie cechują oddany do użytku w czerwcu zakład uboju i przetwórstwa drobiu w Golczewie. Zakład który docelowo ma zatrudniać 300 osób wybudowała od podstaw Spółka z o.o. „Madama”. Produkująca obecnie około 35 tys. sztuk kurczaków ubojnia jest jednym z najnowocześniejszych tego typów zakładów w Europie.

Madama Golczewo fot kamienskie info (5)

Dziś w Golczewie odbyło się spotkanie przedstawicieli zarządu grupy firm Madama i IKO Kompania Drobiarska z potencjalnymi inwestorami, którzy w ramach wizyty odwiedzili zakład. Zbigniew Idziaszek przedstawił podstawowe założenia firmy na najbliższe lata.

– Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się grupą firm w branży drobiarskiej, której celem strategicznym jest produkcja i dostarczanie na rynek wysokiej jakości mięsa kurczęcego dostosowanego do potrzeb i oczekiwań klientów, spełniając jednocześnie obowiązujące standardy i wymagania – powiedział do zebranych inwestorów Zbigniew Idziaszek.

Madama Golczewo fot kamienskie info (13)

W skład organizacji wchodzą fermy reprodukcyjne, fermy tuczu brojlerów, wytwórnia pasz w Stargardzie Szczecińskim, zakład wylęgu drobiu w Rosinie, ubojnia drobiu w Augustowie, zakład przetwórczy w Wiktorowie, zakład ubojowy i przetwórczy w Golczewie oraz zakład przetwórczy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

kamienskie.info