„Fundusze Europejskie na inwestycje turystyczne dla przedsiębiorstw”; od 300 tysięcy do 4 milionów złotych dotacji dla przedsiębiorstw na rozwój turystyki.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom uzyskania wsparcia dla projektów dotyczących tworzenia atrakcji turystycznych/produktów turystycznych lub realizujących przedsięwzięcia inwestycyjne mogące samodzielnie stanowić generator ruchu turystycznego.

Spotkanie dedykowane jest zbliżającemu się naborowi wniosków do działania 1.5 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Maksymalny poziom wsparcia pojedynczego projektu to 55% wartości kosztów kwalifikowalnych. Łącznie na projekty dotyczące rozwoju turystyki przeznaczono 42 miliony złotych.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 17.03.2017 r o godzinie 10.00 w Dziwnowie – Urząd Miasta, ul. Szosowa 5, 72-420  Dziwnów. Jednocześnie zapraszamy również do Międzyzdrojów, gdzie spotkanie w ww. temacie organizowane jest 15.03.2017 o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta Międzyzdroje. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.