DSC_0031

Do naszej redakcji zwrócił się jeden z Czytelników, któremu nie przypadła do gustu ustawiona tuż przy kamieńskim Ratuszu metalowa choinka.

– Dzisiaj idąc sobie na spacer, postanowiłem sprawdzić jaką piękną choinkę przygotowały władze Kamienia Pomorskiego dla nas mieszkańców. I w jakież osłupienie wpadłem gdy przy ratuszu zobaczyłem… no właśnie nie choinkę, lecz jakiś futurystyczny kształt który miał zastąpić prawdziwą choinkę? – dopytuje nasz Czytelnik – Co prawda przed ratuszem jest też drzewko, lecz nie na wizytowym miejscu, przypięte czerwonymi pasami by się nie wywróciło. Jak dla mnie to wielka kompromitacja urzędu i Burmistrza Kamienia Pomorskiego. Kompromitacja dla nas mieszkańców. Widocznie nie zasłużyliśmy sobie na prawdziwą choinkę.

DSC_0032

Nasz Czytelnik zwraca się z apelem – „Drogie Władze Kamienia Pomorskiego – Do Wigilii został jeszcze 1 dzień. Myślę, że wystarczy Wam czasu by się zreflektować i postawić ładną piękną choinkę na środku placu w zamian za ten metalowy Twór!

Jest to konstrukcja pod światełka i możliwe, że w dzień nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie, jednak wieczorem może wyglądać efektownie. Może wtedy spodoba się naszemu Czytelnikowi? Każdy z mieszkańców powinien wybrać się pod Ratusz, aby samemu ocenić świąteczne iluminacje.

kamienskie.info