Długie tygodnie oczekiwania i niekończące się prace remontowe, a w efekcie brud i bałagan wokół ogródka i chwiejna konstrukcja garażu blaszanego? Znasz ten problem? Od teraz możesz pożegnać się z niechcianymi skutkami związanymi z budową garażu dla Twojego samochodu.
Firma WAW-SYSTEM oferuje stabilne konstrukcje garażowe z trwałych elementów stalowych, które świetnie sprawdzą się jako miejsce do zaparkowania Twojego samochodu i miejsce, w którym przechowasz wszystkie potrzebne akcesoria budowlane i nie tylko!
Dzięki nam, sam możesz zaprojektować wygląd i użytkowość swojego garażu! Wybierając spośród różnorodnych, dostępnych opcji. Twój garaż może być:
– jedno, dwu, czterospadowy, szeregowy
– dopasowany kolorystycznie do domu bądź innych konstrukcji wokół Twojego domu
– ocieplony
– może posiadać bramę najwyższej jakości – (Wiśniowski, Hormann) dopasowaną kolorystycznie do garażu, otwieraną według potrzeb (uchylną, rozwieraną, rolowaną)
– przestronny, gdzie schowasz wszystkie potrzebne rzeczy, a nawet dużo więcej!
– mały, idealnie sprawdzający się jako miejsce, które ochroni Twój samochód przed czynnikami zewnętrznymi
Nasze garaże to konstrukcje tworzone na lata, stawiamy na najwyższą jakość materiałów i wysoki standard wykończenia. Marzy Ci się taki, funkcjonalny, a zarazem nowoczesny garaż na miarę naszych czasów? Skontaktuj się już dziś z naszą firmą WAW-SYSTEM, w profesjonalny i rzetelny sposób pomożemy wybrać Ci najbardziej odpowiedni model garażu dla Ciebie!

Telefon: 530091047
Mail: office@wawsystem.pl
www.wawsystem.pl