DSC_0331

Już trzeci rok z rzędu uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim pod opieką p. Haliny Wojciechowskiej i p. Kingi Machowskiej przygotowali przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia” w ramach akcji „bajka dla przedszkolaka”.

DSC_0339

Przedstawienie zostało zaprezentowane dzieciom z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 2 w Kamieniu Pomorskim. Uczniowie wcielili się w następujące role: Małgosia- Maryna Florianowicz kl. IIA, Jaś- Mateusz Ostapko kl. IIA, Ojciec- Mateusz Kądziela kl. IIB, Macocha- Natalia Banak kl. IIID, Wilk- Anna Banak kl. IIA, Krasnale: Adrianna Kępa z kl. IIID i Nikola Patro z kl. I C, Baba-Jaga- Aleksandra Dziśko z kl. IIA, Narrator- Zuzanna Gołdyn kl. IIB oraz Natalia Kuchta i Sara Czepiel z kl. IIB, które zaśpiewały piosenkę.

DSC_0345

Widownia reagowała bardzo spontanicznie, co mogło świadczyć o udanym występie. Po spektaklu dzieci i aktorzy wspólnie zaśpiewali i zatańczyli „My jesteśmy Krasnoludki…” . Występ nagrodzony został huraganem braw i pozytywnymi opiniami ze strony dzieci i nauczycieli. Obie Panie Dyrektor pogratulowały występu i zaprosiły do współpracy w przyszłym roku.

Gimnazjum w Kamieniu Pomorskim