fot. UM w Golczewie

Z okazji Kanonizacji Naszego Papieża Jana Pawła II, w niedzielę 27 kwietnia br. odbył się piknik przy kościele św. Andrzeja Boboli w Golczewie. Część oficjalna rozpoczęła się w kościele, transmisją z uroczystości kanonizacyjnych z Watykanu, a następnie Ks. Jacek Fabiszak odprawił mszę świętą.

fot. UM w Golczewie

Po uroczystościach wszyscy przybyli goście, wzięli udział w pikniku, podczas którego wystąpili: Romcio Tomcio ze swoim programem artystycznym, młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie z montażem słowno – muzycznym, jak również Julia Berezowska, Ola Król i Wiktoria Kiełbasa z piosenkami dedykowanymi Ojcu Św. Janowi Pawłowi II. Odbył się też konkurs wiedzy na temat Naszego Papieża, w którym najmłodsi chętnie wzięli udział, a niektóre pytania nie należały do łatwych. Znalazło się również coś i dla łasuchów: kremówki, ciasta, własne wypieki Pani Marianny Mikołajczak, pieczony prosiak od Państwa Grabowskich czy potrawy z rożna Pana Edwarda Bąbla.

Zabawa była bardzo udana, a pogoda wyjątkowo dopisała. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji pikniku, a gościom dziękujemy za przybycie.

źródło:
UM w Golczewie