Gryf-Osadnik fot Paweł Ukraiński (10)

Na niewiele zdał się solidnie przepracowany okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Piłkarze Gryfa, po dość chaotycznym widowisku, przegrali inauguracyjny pojedynek przed własną publicznością z Osadnikiem Myślibórz 0:2. To druga przegrana piłkarzy z Kamienia Pomorskiego z drużyną Osadnika w tym sezonie.

Do przerwy zarówno drużyna Gryfa jak i Osadnika nie wyróżniały się niczym szczególnym. Obydwa zespoły rzadko stwarzały sobie okazje strzeleckie. Więcej szczęścia miała drużyna Osadnika, która po jednej z akcji, wyprowadzonych lewą stroną zdołała objąć prowadzenie. Druga połowa niewiele różniła się od pierwszej. Nadzieje kibiców na korzystny obrót sprawy rozwiała druga bramka zdobyta przez zawodników Osadnika.

Gryf-Osadnik fot Paweł Ukraiński (31)

Za tydzień piłkarze Mirosława Czuryły rozegrają mecz wyjazdowy z drużyną Odry Chojna. Gryf znajduje się obecnie na 10 miejscu w tabeli mając 5 punktów przewagi nad strefą spadkową.