Piłkarze Stanisława Kuryłły w imponujący sposób zaprezentowali się przed własną publicznością podczas pierwszego meczu IV ligi województwa zachodniopomorskiego. Po dwóch bramkach Dąbrowskiego, golu Wittbrodta i imponującym rajdzie Adriana Kapczyńskiego uwieńczonym bramką Gryfici rozbili 4:0 drużynę Odry Chojna.

Gryf - Odra fot Paweł Ukraiński (2)

Mieliśmy zdecydowaną przewagę od początku spotkania. Co prawda w pierwszej połowie ostatnie 20 minut należało do gości ale pozostała część meczu była pod naszą pełną kontrolą za co dziękuję zawodnikom i kibicom, którzy licznie odwiedzili nasz stadion powiedział tuż po meczu w rozmowie z naszą redakcją trener Stanisław Kuryłło.

Gryf - Odra fot Paweł Ukraiński (4)

Gryf: Benedyczak, Król, Kapczyński, Janus, Włodarek (75′ Deuter), Kmetyk, Wittbrodt (80′ Książek Przemysław), Sasin (55′ Byczkowski), Miedziński (55′ Smela), Dąbrowski, Karczmarski.