Sześć ligowych spotkań i pięć zwycięstw z rzędu – takim bilansem może pochwalić się szkoleniowiec Gryfa Zdzisław Piątkowski. Drużyna z Kamienia Pomorskiego w rundzie wiosennej spisuje się fenomenalnie awansując z 15. na 9. lokatę w tabeli. W Wielką sobotę zawodnicy dołożyli kolejne zwycięstwo (2:1). Tym razem z ostatnią Drawą Drawsko Pomorskie.

Pierwszy gol padł już w 5 minucie a jego autorem był strzelający ostatnio niczym na zawołanie Szymon Włodarek. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron gościom udało się wyrównać, jednak w 80 minucie swojego drugiego gola, tym razem na wagę trzech punktów zdobył Szymon Włodarek.

Gryf: Ireneusz Benedyczak – Robert Żywulski, Paweł Wanagiel, Adrian Chodorowski, Damian Karczmarski, Bartosz Sasin, Aleksander Sikora, Szymon Włodarek, Kacper Wittbrodt, Radosław Misztal, Dawid Sandzewic