Podpisanie umowy

Umowa na największą w historii Dziwnowa inwestycję podpisana! Kilka minut przed godz. 10 w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak, marszałek Olgierd Geblewicz, dyrektor ARMiR w Szczecinie oraz przedstawiciel wykonawcy firmy Energopol-Szczecin S.A. złożyli podpisy pod dokumentem.

Przypomnijmy, że na modernizację Portu Rybackiego Dziwnów otrzymał dofinansowanie 100% wartości inwestycji. W wyniku przetargu wiemy, że przebudowa portu i drogi nr 102 tzw. „przejścia przez Dziwnów” wyniesie 27 409 976,82zł.

Podpisanie umowy

Całość zadania zostanie przeprowadzona w III etapach. Pierwsza część zakłada, przebudowę i rozbudowę istniejącej drogi dojazdowej do portu rybackiego wraz z wykonaniem infrastruktury technicznej. Drugi etap to rozbudowa przejścia przez miasto Dziwnów, ulicą Słowackiego i Wybrzeża Kościuszki w ciągu drogi wojewódzkiej nr 102 Międzyzdroje – Kołobrzeg wraz z infrastruktura techniczna przynależną do drogi celem poprawienia dostępności do Portu Rybackiego Dziwnów od strony lądu. Trzecia część inwestycji obejmuje kompleksową modernizację infrastruktury portu.

kamienskie.info