64

Runda zasadnicza w I Lidze Super KALF dobiegła końca. Drużyny rozegrały wszystkie swoje mecze. Komplet punktów po pięciu kolejkach ligowych zachowała Medicina. Przed Wami runda rewanżowa, która rozpocznie się 19 stycznia 2014 roku. II i III liga rozegra swoją ostatnią kolejkę ligową 5 stycznia 2014 roku. To właśnie wtedy rozpoczną się transfery czyli czas, w którym zawodnicy mają prawo do zmiany drużyny. To będzie również ostatnia szansa na zgłoszenie nowych zawodników. Po rozpoczęciu rundy rewanżowej czyli od 19 stycznia nie będzie możliwości zgłaszania nowych zawodników. Gracie do końca XV edycji swoimi składami po to, aby nie zaburzać ostatecznej rywalizacji. To nowy przepis obowiązujący od tej edycji rozgrywek, o którym przypominamy.

W pierwszym meczu VI kolejki III ligi Vocatus Golczewo pokonał bez większych problemów Agropomoc Sulikowo 8:2, drużynę, która jak dotąd nie zdobyła punktu w lidze.

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotował Dynamit Benice, tym razem pokonując All Stars Świerzno 3:1.

Niespodziewanym remisem zakończył się pojedynek aktualnego lidera III ligi – BIKS Przybiernów zremisował z Play Kamień Pomorski 1:1. Bardzo nerwowo pomimo zbliżających się świąt, 3 czerwone kartki!

W pierwszym meczu II ligi Alcatraz pokonał Contrę wygrywając 2:1.

KS Zryw Zamoście pokonał bez większych problemów ZKA Promil. Promile wciąż pozostają bez punktów w lidze. W pierwszym meczu I ligi Super KALF Wyspiarze pokonali drużynę Dziady Mickiewicza wygrywając 6:2. Zwycięstwem DarKingu 7:2 zakończył się drugi mecz w I Lidze Super KALF. Strażacy przybyli na to spotkanie w bardzo okrojonym składzie. W meczu kolejki I Ligi Super KALF, kończącym rundę zasadniczą w tej grupie zdecydowanie lepsza okazała się Medicina, która pokonała Repro Service Pol. 5:1.

źródło:
Kamieńska Amatorska Liga Futsalu