Turniej o puchar dyrektora MOSiR

21 grudnia 2013r. (sobota) w godzinach od 10.00 – 14.00 w hali widowiskowo – sportowej w Kamieniu Pomorskim, odbędzie się I Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców rocznik 2004. Swój udział w turnieju potwierdzili młodzi zawodnicy Kotwicy Kołobrzeg, Floty Świnoujście, Wybrzeża Rewalskiego Rewal, Jantara Dziwnów oraz dwa zespoły Gryfa Kamień Pomorski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, miłośników piłki nożnej do współtworzenia w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia atmosfery święta sportowego. Dla każdego kibica, który w tym dniu przyjdzie dopingować zmagania naszych  młodych adeptów piłki nożnej organizatorzy przygotowali słodką niespodziankę. Gorąco zachęcam do oderwania się od świątecznych przygotowań i odwiedzenia w tym dniu hali widowiskowo – sportowej.

A tym wszystkim, którzy z różnych względów nie będą mogli być w tym dniu razem z nami w imieniu zawodników, rodziców oraz własnym, życzę spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym  Roku – samych pogodnych dni i realizacji wszystkich zamierzeń.

Pozdrawiam
Stanisław Kuryłło