W  sobotę 20.05.2017 r. odbył się w Golczewie II Bieg 16 Zakrętów Memoriał im. Janusza Domańskiego. Ta sportowa impreza łączy pokolenia , uczestnicy rywalizowali bowiem w wielu kategoriach wiekowych – od Biegu Przedszkolaka po Bieg OPEN  na dystansie 10 km. W poszczególnych kategoriach na podium miejsca rozłożyły się tak:

– Bieg przedszkolaków dziewczęta 100 m:
Miejsce I: Oliwia Kwiatkowska
Miejsce II: Maja Wiśniewska
Miejsce III: Gabriela Janus

– Bieg przedszkolaków chłopcy 100 m:
Miejsce I: Piotr Witczak
Miejsce II: Szymon Ciężyk
Miejsce III: Mikołaj Królikowski

– Klasa I chłopcy 200 m:
Miejsce I: Marcel Małecki

– Klasa II dziewczęta 200 m:
Miejsce I: Nadia Górecka
Miejsce II: Nikola Siedlecka

– Klasa II chłopcy 200 m:
Miejsce I: Błażej Włodarczyk
Miejsce II: Oliwer Gradek
Miejsce III: Fabian Zelerowicz

– Klasa III dziewczęta 300 m:
Miejsce I: Paulina Młyńska
Miejsce II: Emilia Prusak
Miejsce III: Aurelia Ciężyk

– Klasa III chłopcy 300 m:
Miejsce I: Artur Kwiatkowski
Miejsce II: Filip Sztukin
Miejsce III: Kewin Kasperek

Klasa IV dziewczęta 600 m:
Miejsce I: Kornelia Orszulak
Miejsce II: Hanna Leus
Miejsce III: Maja Małecka

Klasa IV chłopcy 600 m:
Miejsce I: Cezary Muszyński
Miejsce II: Damian Kołodziej
Miejsce III: Kacper Urbanowicz

Klasa V dziewczęta 600 m:
Miejsce I: Paulina Świerzbin
Miejsce II: Monika Leśniak
Miejsce III: Wiktoria Chudzicka

– Klasa V chłopcy 600 m:
Miejsce I: Szymon Błasiak
Miejsce II: Kacper Nakoneczny
Miejsce III: Oskar Hałuszko

Klasa VI dziewczęta 600 m:
Miejsce I: Aleksandra Grudzińska
Miejsce II: Aleksandra Kasperek
Miejsce III: Izabela Biliniewicz

Klasa VI chłopcy 600 m:
Miejsce I: Mateusz Cieślikiewicz
Miejsce II: Kewin Szaszkiewicz
Miejsce III: Paweł Grzejszczak

– Klasa I-III Gimnazjum dziewczęta 900 m:
Miejsce I: Karolina Urbaniak
Miejsce II: Patrycja Solak

– Klasa I-III Gimnazjum chłopcy 900 m:
Miejsce I: Bartosz Ciemachowski
Miejsce II: Krzysztof Grzejszczak
Miejsce III: Maciej Śliwka

Bieg OPEN:
Kobiety:
Miejsce I: Joanna Paczyńska
Miejsce II: Elżbieta Musiał

Mężczyźni:
Miejsce I: Arkadiusz Borysiuk
Miejsce II: Robert Kopcewicz
Miejsce III: Sylwester Hawrot

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Oprócz zawodów biegowych na uczestników imprezy czekały też inne atrakcje: strefa animacji dla dzieci, stoisko skate dla dzieci i młodzieży , a także otwarte warsztaty zumby.

Dziękujemy wszystkim którzy wsparli organizację II Biegu 16 Zakrętów Memoriał im. Janusza Domańskiego:  Zespołowi Szkół Publicznych w Golczewie, a szczególnie Pani Dyrektor Aldonie Kaczmarek oraz nauczycielom wychowania fizycznego, Komendantowi OSP Gminy Golczewo,  wolontariuszom, grupie projektu Street Art Golczewo realizowanego w ramach Konkursu Grantowego Równać Szanse 2016, Stowarzyszeniu Przyjaciół Ziemi Golczewskiej, a także wszystkim osobom indywidualnym.

GOKiS