dfghdfgfdgfdgdfgdfgdfgdfg

12 Stycznia 2014 roku w ramach 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się licytacja, z której uzbierana suma trafi na konto fundacji Jurka Owsiaka.

Licytacja odbędzie się za pomocą portalu społecznościowego FACEBOOK na oficjalnym profilu Kamieńskiego Domu Kultury: Kliknij aby odwiedzić profil oraz telefonicznie dzwoniąc do biura KaDeK-u pod numer: 91 4000 390. Obie licytację trwają równolegle i dotyczą tej samej rzeczy wystawionej na aukcje.

Przedmioty, które będą podlegały licytacji:

– Medal, dzwonek – Maraton Świętych Toruń 2012 – przekazała Sołtys Jarszewa  Pani Jolanta Mejka
– Medal za udział Zbigniewa Wróblewskiego w Największym Maratonie w Polsce 2006 – przekazał Pan Zbigniew Wróblewski
– Koszulka z podpisami aktorów z Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach 2012 m.in. Marcina Mroczka, Piotra Zelta + książka z podpisami – przekazała Starosta Pani Beata Kiryluk
– 2 bilety VIP na 1 i 2 rundę Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich Harrachov w dniu 14 marca 2014 roku oraz 2 bilety zwykłe na 3 rundę i Finał Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich Harrachov w dniu 15 marca 2014 roku – przekazane przez Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
– Koszulka 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – przekazana przez WOŚP
– Koszulka 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – przekazana przez WOŚP
– Płyta DVD XV Przystanek Woodstock „Koncert Jubileuszowy 1969-2009 – przekazana przez WOŚP
– Płyta DVD XV Przystanek Woodstock „Koncert Jubileuszowy 1969-2009 – przekazana przez WOŚP
– Płyta DVD Justyna Steczkowska Przystanek Woodstock 2010 – przekazana przez WOŚP
– Kalendarz kieszonkowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rok 2014 – przekazany przez WOŚP

Aukcja odbędzie się w dniu 12 stycznia 2014 roku od godziny 15:00 do 18:30. Zdjęcia licytowanych przedmiotów są dostępne na portalu społecznościowym FACEBOOK (KLIKNIJ TU ) oraz na stronie internetowej Kamieńskiego Domu Kultury pod adresem: www.kadek-kamien.pl. Regulamin aukcji dostępny będzie do pobrania na stronie www.kadek-kamien.pl oraz na portalach społecznościowych.

WAŻNE!!!

Osoba biorąca udział w aukcji musi mieć ukończone 18 lat ! Wzięcie udziału w aukcji jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

źródło:
Kamieński Dom Kultury