2014-04-18-294 — kopia

Ireneusz Benedyczak i Jacek Kryłowicz godnie reprezentowali powiat kamieński na Mistrzostwach Wojska Polskiego, które odbyły się w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu.

Sportowcy-żołnierze z dziesięciu reprezentacji przez pięć dni walczyli o medale mistrzostw wojska. W finale turnieju futsalu reprezentacja gospodarzy spartakiady Sił Powietrznych – DG RSZ 4 zdobyła złoto, zwyciężając po rzutach karnych drużynę 11 Dywizji Kawalerii Pancernej – DG RSZ 1. W podstawowym czasie gry żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia – nadal utrzymał się bezbramkowy remis. W rzutach karnych 2:1 zwyciężyli lotnicy i to oni cieszyli się ze zdobycia tytułu mistrzowskiego.

31748 - Kopia

Królem strzelców turnieju został starszy bosman Michał Kaszuba (Marynarka Wojenna – DG RSZ 5), który zdobył 16 bramek. Natomiast najlepszym bramkarzem został wybrany sierżant Ireneusz Benedyczak (Siły Powietrzne – DG RSZ 4), a tytuł najlepszego zawodnika mistrzostw przyznano chorążemu TFutsal

kamienskie.info