fot Iskra Golczewo (17)
fot Iskra Golczewo (18)
fot Iskra Golczewo (19)
fot Iskra Golczewo (1) fot Iskra Golczewo (2) fot Iskra Golczewo (3) fot Iskra Golczewo (4) fot Iskra Golczewo (5) fot Iskra Golczewo (6) fot Iskra Golczewo (7) fot Iskra Golczewo (8) fot Iskra Golczewo (9) fot Iskra Golczewo (10) fot Iskra Golczewo (11) fot Iskra Golczewo (12) fot Iskra Golczewo (13) fot Iskra Golczewo (14) fot Iskra Golczewo (15) fot Iskra Golczewo (16) fot Iskra Golczewo (17) fot Iskra Golczewo (18) fot Iskra Golczewo (19)

Drużyna z Golczewa w sobotnie popołudnie podejmowała na własnym boisku zespół GKS Mierzyn. Goście tydzień temu pokonali u siebie Kastę Majowę Szczecin 7:0, zaś Iskra wygrała w meczu wyjazdowym z solidną Iskierką Śmierdnica 3:1.

Początek spotkania był bardzo piorunujący w wykonaniu golczewian, gdyż już w 2 minucie meczu wynik otworzył Mariusz Kostur, który wykorzystał nieporozumienie obrońcy z bramkarzem gości. W 17 minucie spotkania po ładnym dośrodkowaniu Kostura z rzutu wolnego gola na 2:0 dla gospodarzy strzelił Rafał Sobański. Dwie bramki nie wystarczyły jednak gospodarzom, którzy non stop sunęli z atakami na bramkę GKS. W 31 minucie spotkania wynik na 3:0 podwyższył  Mariusz Kostur, była to druga jego bramka w tym spotkaniu. Rezultat do przerwy widniał 3:0.

Po przerwie  zawodnicy Iskry myślami chyba zostali w szatni, zaś oglądaliśmy odmienioną drużynę z Mierzyna. To właśnie goście postawili wszystko na jedną kartę i odważnie zaatakowali gospodarzy, co przyniosło im efekt w postaci bramki w 56 minucie meczu. Przyjezdni poszli za ciosem i 4 minuty później strzelili bramkę na 3:2, ku zdziwieniu kibiców i samych zawodników Iskry. Wynik ten spowodował, że walka na boisku była o przysłowiowy każdy metr. Jednak dobra postawa gości w drugiej połowie nie pozwoliła im wywieźć z Golczewa chociażby punktu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:2. Dla podopiecznych Szymona Smerdla była to 16 wygrana w obecnych rozgrywkach. Piłkarze z Golczewa umocnili się na 2 miejscu w tabeli, które premiuje awansem do V ligi.

2 min – 1:0 – Kostur, 17 min – 2:0 – Sobański, 31 min – 3:0 – Kostur, 56 min – Mierzyn, 60 min – Mierzyn

Skład Iskra: Kulda- Kowalski, Petera, Kańczucki, Sobański (75′ Trepkowski W.)- Marchewka, Smerdel, Roszak, Piotrowski R. (60′ Trepkowski B.) – Trociuk, Kostur