Iskra Golczewo

Piłkarze Iskry Golczewo odnieśli w dniu wczorajszym trzecie kolejne zwycięstwo w regionalnej klasie okręgowej. Tym razem podopieczni Szymona Smerdla udali się na ciężki teren do Reska. Już w 3 minucie meczu wynik spotkania dla Golczewa otworzył najmłodszy w drużynie Rafał Piotrowski, który silnym strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza Mewy. Piłkarze z Reska byli tłem dla dobrze grającej w tym dniu Iskry. Na fakt zasługuje również sytuacja z 32 minuty spotkania, kiedy to obrońca gości Bartosz Trepkowski podarował strzałem samobójczym bramkę dla gospodarzy i zrobiło się 1:1. Jednak nie było to ostatnie słowo piłkarzy z Golczewa w pierwszej połowie spotkania, gdyż w 44 minucie spotkanie doskonałe dośrodkowanie Smerdla wykorzystał ponownie Rafał Piotrowski, który strzałem głową ustalił wynik do przerwy 2:1 dla Iskry.

Drugą połowę spotkania Iskra zaczęła wręcz idealnie, gdyż w 47 minucie wynik spotkania na 3:1 podwyższył Mariusz Kostur. Zawodnicy z Golczewa cały czas atakowali bramkę Reska, jednak z niewiadomych przyczyn sędzia liniowy tego spotkania nie uznał prawidłowo 3 strzelonych bramek dla Iskry. Wynik meczu do końca spotkania nie uległ już zmianie. Tym samym piłkarze Iskry Golczewo objęli po 3 kolejce spotkań fotel lidera klasy okręgowej.