DSC_0130
DSC_0140
DSC_0142
DSC_0001 DSC_0004 DSC_0005 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0009 DSC_0011 DSC_0016 DSC_0023 DSC_0024 DSC_0026 DSC_0028 DSC_0034 DSC_0035 DSC_0055 DSC_0062 DSC_0063 DSC_0065 DSC_0067 DSC_0077 DSC_0089 DSC_0118 DSC_0130 DSC_0140 DSC_0142

16 maja piłkarze golczewskiej „Iskry” podejmowali na własnym boisku „Ehrle” Dobra Szczecińska. Od początku spotkania gospodarze narzucili swój styl gry, atakując raz po raz bramkę gości. Dwukrotnie wynik spotkania mógł otworzyć Łukasz Trociuk, jednak jego strzały nie znajdowały drogi do siatki. Piłkarze gospodarzy jednak doczekali się bramki w pierwszej połowie, kiedy to fantastyczną asystę zaliczył Smerdel, który zagraniem z przewrotki wyłożył piłkę Roszakowi, a ten umieścił futbolówkę w bramce golkipera Ehrle – Pioruna. Wynik do przerwy mógł jeszcze podwyższyć Łukasz Petera, jednak jego strzał z głowy obronił bramkarz przyjezdnych.

Drugą połowę gospodarze zaczęli mocnym uderzeniem, gdyż w 47 minucie spotkania po ładnym podaniu Roszaka, wynik na 2:0 podwyższył przeżywający drugą młodość Mariusz Kostur. Podopieczni Szymona Smerdla nie przestawali atakować bramki Pioruna, jednak strzały m.in. Trociuka, Roszaka, Kańczuckiego i Sobańskiego nie znajdowały finalizacji w postaci gola. W końcówce spotkania „Ehrle” miało wyborną okazję do strzelenia bramki honorowej, jednak Stefanowicz nie znalazł recepty na pokonanie w tym dniu dobrze broniącego Pawła Kuldy. Ostatecznie „Iskra” Golczewo pokonała przy ulicy Krótkiej przyjezdnych z „Ehrle” Dobra Szczecińska 2:0. Kolejne spotkanie drużyna z Golczewa rozegra na wyjeździe w następną niedziele o godz. 18:00 w Kołbaczu z miejscowym „Fagusem”.

Bramki:
35 min – 1:0 – Roszak,
47 min – 2:0 – Kostur

Iskra: Kulda – Sobański, Petera, Kańczucki, Kowalski – Piotrowski R, Roszak (88′ Ruciński), Smerdel, Marchewka- Trociuk (88′ Szymanek), Kostur