Clipboard01

22 marca 2014r. niepokonana w lidze od 31 sierpnia 2013r. Iskra Golczewo podejmowała trzecią drużynę w tabeli Błękitnych II Stargard Szczeciński. Mecz rozpoczął się sennie od ataków drużyny z Golczewa, która próbowała skutecznie wyjść na prowadzenie w tym meczu. W dwudziestej dziewiątej minucie spotkania pierwszą bramkę dla Iskry strzelił Wojciech Trepkowski, który pokonał bramkarza Błękitnych płaskim strzałem po ziemi. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć jeszcze wynik do przerwy, jednak jego strzał minimalnie minął bramkę gości.

Druga połowa spotkania to już całkowita dominacja Iskry, która kontrolowała spotkanie, jednak nie mogła skutecznie „dobić” przeciwnika. W siedemdziesiątej szóstej minucie spotkania na strzał zza pola karnego zdecydował się Sebastian Madej, który podwyższysz wynik spotkania na 2:0, po fatalnym błędzie bramkarza gości. Dziewięć minut później ten sam zawodnik był faulowany w polu karnym Błękitnych, w związku z czym sędzia Dykiert bez wahania odgwizdał rzut karny na korzyść Iskry. Szczęśliwym wykonawcą „jedenastki” był Krzysztof Hus, który ostatecznie ustalił wynik spotkania na 3:0 dla Golczewa. Po wygranej Iskra zwiększyła prowadzenie nad drugą w tabeli Spartą Węgorzyno do 4 punktów.

Iskra: Kowalski- Sobański ( 80′ Piotrowski R.), Kanczucki, Mruk, Kowalski – Madej, Hus, Smerdel, Bekman ( 75′ Zwolan) – Trepkowski W ( 68′ Marchewka), Kostur ( 85′ Witkowski)

sędzia: Dykiert, Bęben, Sobinek

źródło:
Iskra Golczewo