IMG_0074

W niedzielę 9 marca 2014 roku w Międzyzdrojach w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1  odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej dla zawodników z rocznika 2003 IV Memoriał im. Daniela Muchy. Na parkiecie walczyło dziesięć drużyn.

-Kotwica I Kołobrzeg
-Kotwica II Kołobrzeg
-Vineta Wolin
-Akademia Piłkarska Szczecinek
-Błękitni I Stargard Szczeciński
-Błękitni II Stargard Szczeciński
-Fala I Międzyzdroje
-Fala II Międzyzdroje
-Gwardia Koszalin
-Energetyk Gryfino

Zwyciężył zespół Akademii Piłkarskiej Szczecinek, a jego piłkarz Kozłowski Jakub został wyróżniony tytułem zawodnika turnieju. Drugą lokatę zajęła Kotwica II Kołobrzeg, którego gracz Tomasz Giliński także został wyróżnionym zawodnikiem turnieju, obaj chłopcy otrzymali komplet dresu. Na trzecim miejscu uplasował się team Vinety Wolin.

IMG_0018

Od godz.10.00 do godz.18.30 w hali sportowej im. A. Grubby  trwało piłkarskie święto dla dzieci. Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie, z dużym zaangażowaniem, padło dużo bramek ,wiele stworzono pięknych akcji oraz z bardzo dobrej strony jak na swój wiek pokazali się wszyscy bramkarze pokazując robinsonady bramkarskie.

W turnieju adepci piłki nożnej rozpoczęli zmagania w dwóch grupach następnie rozegrali ćwierćfinały aby walczyć w końcowej fazie Memoriału o miejsca. W IV Memoriale im. Daniela Muchy wpadały ważne bramki zamieniane na punkty a w konsekwencji na lokaty jednak zwyciężyły wszystkie drużyny biorące udział w turnieju, każdy z uczestników dostał pamiątkowy złoty medal, każda drużyna puchar i dyplom wręczany przez Tatę Daniela. Dzieci z turnieju w Międzyzdrojach wyjechały bardzo szczęśliwe,uśmiechnięte i zadowolone.

IMG_0021

Dziewięćdziesięciu dwóch zawodników licznie wspierały ich rodziny i przyjaciele.Wszyscy w napięciu oglądali zmagania młodych adeptów piłki nożnej a dzieciaki były bardzo zadowolone z Turnieju. Mogły pogłębiać swoją pasję, uczyć się współzawodnictwa oraz po prostu dobrze się bawić.

Klasyfikacja Końcowa:

1. Akademia Piłkarska Szczecinek
2. Kotwica II Kołobrzeg
3. Vineta Wolin
4. Błękitni I Stargard Szczeciński
5. Energetyk Gryfino
6. Gwardia Koszalin
7. Fala I Międzyzdroje
8. Fala II Międzyzdroje
9. Błękitni II Stargard Szczeciński
10. Kotwica I Kołobrzeg

Turniej zakończył się we wspaniałej atmosferze, co podkreślali wszyscy uczestnicy. Mecze toczone były w duchu fair play, a co ważne stały na wysokim, sportowym poziomie. Wiele pięknych akcji dostarczyło emocji kibicom zebranym na trybunach hali sportowej.

IMG_0032

Kończąc, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia w/w imprezy stojącej na wysokim poziomie organizacyjnym, pokazując tym samym, iż w gronie życzliwych osób można stworzyć wspaniały turniej i w związku z powyższym nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć:” Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów za wspólną zabawę” i DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYM TURNIEJU !!!

źródło: