PP Jantar Sparta 754
PP Jantar Sparta 757
PP Jantar Sparta 766
PP Jantar Sparta 001 PP Jantar Sparta 005 PP Jantar Sparta 012 PP Jantar Sparta 021 PP Jantar Sparta 024 PP Jantar Sparta 035 PP Jantar Sparta 049 PP Jantar Sparta 052 PP Jantar Sparta 063 PP Jantar Sparta 101 PP Jantar Sparta 120 PP Jantar Sparta 141 PP Jantar Sparta 152 PP Jantar Sparta 162 PP Jantar Sparta 182 PP Jantar Sparta 204 PP Jantar Sparta 218 PP Jantar Sparta 254 PP Jantar Sparta 257 PP Jantar Sparta 274 PP Jantar Sparta 297 PP Jantar Sparta 304 PP Jantar Sparta 324 PP Jantar Sparta 350 PP Jantar Sparta 385 PP Jantar Sparta 388 PP Jantar Sparta 393 PP Jantar Sparta 401 PP Jantar Sparta 418 PP Jantar Sparta 445 PP Jantar Sparta 450 PP Jantar Sparta 461 PP Jantar Sparta 478 PP Jantar Sparta 527 PP Jantar Sparta 537 PP Jantar Sparta 546 PP Jantar Sparta 570 PP Jantar Sparta 604 PP Jantar Sparta 642 PP Jantar Sparta 667 PP Jantar Sparta 675 PP Jantar Sparta 717 PP Jantar Sparta 738 PP Jantar Sparta 754 PP Jantar Sparta 757 PP Jantar Sparta 766

W środę 2 września br. na boisku w Dziwnowie rozegrany został mecz II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu szczecińskiego. Jantar podejmował Spartę Gryfice.

Prowadzenie w tym pojedynku uzyskali gryficzanie, Szydłowskiego pokonał Przemysław Dąbrowski. Goście grający na co dzień w regionalnej okręgówce więcej trzymali się przy piłce. W 39. Minucie Radosław Smela podwyższył prowadzenie Sparty na 2:0. I takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa.

Kibice zebrani na trybunach zapewne spodziewali się dalszej dominacji przyjezdnych. Zespół z Dziwnowa zdobył bramkę kontaktową, a jej strzelcem był Paweł Żabierek. Po tym trafieniu to Jantar zaczął częściej atakować na bramkę gryficzan.

Piłkarze znad morza bardzo szybko doprowadzili do remisu, a Stalewskiego pokonał tym razem Paweł Krysiewicz. Można było sądzić, że o wyłonieniu zwycięzcy decydować będzie dogrywka. W polu karnym przyjezdnych ręką zagrał Sebastian Żółtek i sędzia Karol Arys wskazał na jedenastkę. Rzut karny pewnie wykorzystał Paweł Żabierek.

Z dalszych rozgrywek odpadła Iskra Golczewo, która przegrała po dogrywce w Trzygłowie z Błękitnymi 3:10