Oświadczenie Zastępcy Burmistrza pojawiło się na jego fb profilu kilka minut po 22

Oświadczenie Zastępcy Burmistrza pojawiło się na jego fb profilu kilka minut po godzinie 22

Wystarczyły zaledwie dwie godziny od publikacji naszego artykułu „Nie mam już siły, straszą mnie sądami a teraz chcą wyrzucić z domu” – mówi 75-letnia mieszkanka”, aby sprawą zajęli się przedstawiciele Opieki Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Andrzej Jędrzejewski.

Kilka minut po 22, zastępca burmistrza wydał nawet oświadczenie na swoim facebookowym profilu, informujące, iż wstrzymuje pełnomocnictwo procesowe wystawione dla mecenasa Przemysława Kaczorowskiego w sprawie eksmisji pani Jadwigi.

„Niniejszym informuję iż podjąłem decyzję o wstrzymaniu do odwołania mojego oświadczenie woli dotyczącego pełnomocnictwa procesowego w sprawie pani Jadwigi Franciszki L. (przyp. red. Nazwisko do wiadomości redakcji) w sprawie o eksmisję z dnia 28 06 2013 r . Przed wykonaniem mojej decyzji proszę o zawieszenie ww postępowania do czasu wyjaśnienia okoliczności sprawy co nastąpi w ciągu najbliższych dni roboczych” – Andrzej Jędrzejewski zastępca burmistrza

Zobacz także: „Nie mam już siły, straszą mnie sądami a teraz chcą wyrzucić z domu” – mówi 75-letnia mieszkanka”

Z informacji, które udało się nam uzyskać wynika, iż 75-latka otrzyma węgiel. Do naszej redakcji zgłosiły się także osoby, deklarujące pomoc dla mieszkanki ulicy Nowoogrodowej.

Ręce opadają, jeszcze wczoraj, na sesji słyszeliśmy, iż wszystko odbywało się w granicach prawa. Pojawił się artykuł i nagle wszyscy zainteresowali się tematem 75-latki, a egzekucję wstrzymano, to niebywałestwierdził w rozmowie z redakcją radny Jacek Golusda.

kamienskie.info