kdgz7qpgwp

To będzie niesamowite widowisko, wiedzą o tym znawcy sceny kabaretowej. Kabaret Limo to  czołówka najlepszych i najzabawniejszych kabaretów w Polsce. 9 lutego w Gryf Arenie wystąpi po raz pierwszy w Gryficach. Każdy, kto choć na chwilę marzy, by zapomnieć o codziennych troskach powinien wybrać się na wyjątkową terapię, którą zaserwują artyści.

Rozśmieszają w wyjątkowy sposób – bawią się tym, co robią, podpierając kunsztowne aktorstwo doskonałymi tekstami. Ci, którzy obserwują karierę Lima, pamiętają ich habity i Świętą Inkwizycję oraz czarne trampki, którymi podbijali serca publiczności na Pace. Udało im się po wielokroć, dlatego oglądanie ich to naprawdę świetna zabawa. Stworzyli kilka programów: „Limoniada”, „Wersja robocza”, „Program ze zwłoką”, „Kokodżambo”, „Za murami, za stosami”, „”Miasteczko”, „Dzielnia” i obecnie „Niebieski Migdał”. Wygrali w międzyczasie mnóstwo nagród na wszystkich przeglądach w kraju – do tego stopnia, że przestali się pokazywać na konkursach – no chyba, że w roli gwiazdy.  Ich najnowszy program będzie można zobaczyć 9 lutego w Gryf Arenie.

Termin: 9 lutego
Godzina: 19:30
Bilet: 60 zł

Bilety dostępne w gryfickiej księgarni Jolka lub w Gryf Arena Cafe. Bilety można nabyć również przez internet : KLIKNIJ TUTAJ