Taki tytuł nosi nowy film promocyjny gminy Kamień Pomorski, który pojawił się na oficjalnym facebookowym profilu miasta. Z dwuminutowej produkcji, możemy dowiedzieć się o naturalnych walorach gminy, historycznym dziedzictwie oraz o inwestycjach, które w ostatnim czasie powstały w gminie. Wszystko przeplecione jest zdjęciami i ujęciami filmowymi. – Kamień Pomorski to miasto, które jest pozytywnie nastawione. U nas jest klimat, dla gości, dla mieszkańców, dla turystów, dla inwestorów – podkreśla burmistrz.

Kamień Pomorski to jedno z najstarszych miast na Pomorzu Zachodnim. W 2014 roku świętujące 740-lecie nadania praw miejskich. Na mapie Polski wyróżnia się swoim położeniem i warunkami przyrodniczymi, które sprawiają, że chętnie przyjeżdżają tu miłośnicy aktywnego wypoczynku. Amatorzy żagli, wioseł i wędkowania a ostatnio także gry w golfa – zachwala lektor.

Dalej możemy się dowiedzieć, że miasto znane jest szeroko poza granicami Polski i w ostatnich latach zmieniło się nie do poznania.

Kilometry nowych dróg, place zabaw, nowe ekologiczne oświetlenie, świetlice wiejskie służą całej lokalnej społeczności także na terenach wiejskich. Szczególne znaczenie mają inwestycje w infrastrukturę żeglarską, które sprawiają, że miasto coraz bardziej otwiera się na wodę – dowiadujemy się z filmu promocyjnego.

kamienskie.info