W niedzielę 2 lipca piątka klubowiczów Klubu Biegacza z Kamienia Pomorskiego: Arkadiusz Borysiuk, Mirosław Firlik, Grzegorz Jamroziak, Anna Sidorkiewicz oraz Katarzyna Ogrodowicz wzięli udział w 9. PZU Półmaratonie Karkonoskim.

Jako pierwszy na mecie zameldował się Arek Borysiuk, który zajął 99 miejsce. Należy wspomnieć, iż dzień wcześniej Arek rywalizował na dwa razy dłuższym dystansie. Tym razem Arek na pokonanie trasy potrzebował 2 godziny 16 minut i 37 sekund. Osiem minut później na mecie zameldował się Grzegorz Stępniak, tym samym Grzesiek zajął 182 miejsce.

Jako trzecia na mecie zameldowała się Ania Sidorkiewicz z czasem 2 godziny 36 minut i 44 sekundy, tym samym zajmując 275 miejsce. Czwarty na mecie zameldował się Mirek Firlik, który na pokonanie trasy potrzebował 2 godziny 53 minuty i 36 sekund, tym samym zajął 383 miejsce.

Jako ostatnia linię mety przekroczyła Katarzyna Ogrodowicz, która od dłuższego czasu boryka się z urazem. Mimo to Kasia wymagającą trasę pokonała w czasie 3 godzin, 14 minut i 21 sekund, tym samym plasując się na 450 miejscu.