Koncert Bednarka

Restauracja Herbowa w Golczewie w niedzielny wieczór gościła tłumy publiczności. Pół godziny przed otwarciem drzwi lokalu, na ulicy Zwycięstwa ustawiła się długa kolejka osób, która na żywo chciała posłuchać koncertu Kamila Bednarka z zespołem. Wszyscy Ci, którym nie udało się zdobyć biletu na dziś, będą mieli posłuchać utalentowanego artysty jutro, bowiem ze względu na ogromne zainteresowanie fanów, zespół zdecydował się zagrać w Golczewie także w poniedziałek!

Koncert Bednarka

Fantastyczny koncert! Kamil Bednarek od razu złapał kontakt z ludźmi. Przelał swoją pozytywną energię na publiczność, ponad 300 fanów zespołu bawiło się świetnie w rytm muzyki reggae. Cieszę się, że tak popularny i utalentowany artysta wystąpił w Herbowej. Tym bardziej, że jutro golczewska publiczność będzie mogła ponownie spotkać się z zespołem podczas drugiego koncertupowiedział w rozmowie z redakcją Maciej Zieliński, właściciel „Herbowej”.

Koncert Bednarka

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin, która powstała w 2008 roku w Brzegu. Zespół był wielokrotnie nagradzany, zdobył m.in. pierwsze miejsce na „Rock Reggae Festiwal” w Brzeszczach (2008), wyróżnienie na festiwalu „ZMRock” w Nidzicy (2010) czy nagrodę specjalną podczas imprezy „Reggae na Piaskach” w Ostrowie Wielkopolskim (2010). Pod koniec 2010 roku kapela wydała debiutancki album „Szanuj”, który osiągnął status podwójnej platynowej płyty.

Koncert Bednarka

W 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona. Kamil Bednarek z perkusistą Maćkiem Pilarzem i klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim oraz dwoma nowymi muzykami założyli zespół „Bednarek”. W tym samym roku ukazał się album formacji zatytułowany „Jestem”, który w pierwszych dniach sprzedaży osiągnął status złotej płyty. Artyści przygotowali materiał o zupełnie innym charakterze i brzmieniu – mniej rozrywkowy, a bardziej refleksyjny, łączący różne gatunki muzyczne z dużą przewagą roots reggae.

kamienskie.info