Iskra - Mewa fot Przemysław Skiba (66)

W sobotę w Golczewie miejscowa Iskra rozgromiła Mewę Resko 6:1. Bramki gospodarzy zrehabilitowały licznie przybyłej na miejscowy stadion publiczności brak Ediego Andradiny.

Gospodarze od początku spotkania chcieli zdobyć bramkę. Na pierwsze trafienie w sobotę trzeba było czekać do 18 minuty kiedy to bramkarza Mewy Andrusieczkę przelogował Sebastian Madej. Podopiecznych trenera Smerdla nie zadowoliło jednobramkowe prowadzenie. Po 9 minutach prowadzili już 2:0, a strzelcem gola był Łukasz Petera. Po kolejnych 180 sekundach golkiper gości trzeci raz wyjmował futbolówkę z siatki, tym razem pokonał go Łukasz Trociuk. A ostatnią bramkę w pierwszej połowie dla Iskry zdobył Mariusz Kostur.

Iskra - Mewa fot Przemysław Skiba (23)

W drugiej połowie goście strzelili bramkę kontaktową. W 53 minucie po faulu gospodarzy arbiter wskazał na jedenastkę. Do piłki podszedł Stępień i pewnie ją wykorzystał. Na kolejne trafienie golczewian 296 kibiców czekało do 73 minuty, kiedy to drugie trafienie w tym meczu na swoim koncie zapisał Łukasz Trociuk. Kropkę nad i cztery minuty później postawił Łukasz Petera. Były defensor Światowida Łobez pokonał pewnym strzałem z rzutu karnego Andrusieczkę. Oba zespoły kończyły sobotni mecz osłabione. Po dwóch żółtych kartkach murawę opuścili Dawid Trafalski z Iskry oraz Damian Adamczuk z Mewy.

Iskra - Mewa fot Przemysław Skiba (89)

W Wielką Sobotę golczewianie udadzą się do Trzebiatowa na pojedynek z miejscową Regą. Mecz ten będzie pojedynkiem kolejki, spotkają się w nich lider z wiceliderem. Oba zespoły w tabeli dzieli tylko 5 punktów.

Iskra Golczewo – Mewa Resko 6:1 (4:0)