palmy w pracowni rękodzieła

Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach, który odbędzie się 12 kwietnia 2014 r. od godz. 14.00. Na kiermaszu będą stoiska z własnoręcznie wykonanymi pracami, m.in.: palmami, pisankami, kraszankami, zającami, koszyczkami,  kartkami świątecznymi, stroikami, ozdobami wykonanymi w drewnie i techniką decoupage, malowaniem na szkle, obrazami przedstawiającymi Międzyzdroje i wiele innych. Będą również słodkie lizaki i cukierki z własnej produkcji, a wróżka przepowie co czeka nas w przyszłości.

Dzięki Studiu Urody „Metamorfoza” najmłodsi będą mogli poskakać na dmuchanym zamku oraz pomalować twarz i zmienić się w motylka, tygryska, Batmana i wiele innych bajkowych postaci. Natomiast Panie będą mogły oddać się w ręce kosmetyczki i wizażystki by te wykonały profesjonalny makijaż oczu oraz udzieliły kilku cennych wskazówek, np. jak nakładać róż, by podkreślić rysy twarzy.

O godz. 17.00 odbędzie się przedstawienie pt. „Wiosna na łące” w wykonaniu „Kolorowych Nutek” i Koła teatralnego działających przy MDK.

Z powodu remontu głównego wejścia do MDK będą otwarte wejścia od strony promenady oraz boczne od parkingu.

Serdecznie zapraszamy!