Zakres obowiązków obejmuje: organizację pracy i zarządzanie pracownikami, organizację i nadzór nad procesem hodowli kaczek i gęsi, zapewnienie bezpieczeństwa procesu i zabezpieczenie mienia.

Wymagania: doświadczenie w pracy na farmach (mile widziane), dyspozycyjność, wysoka motywacja do pracy, doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Warunki pracy: mieszkanie służbowe przy fermie.

Na kierowniku spoczywa bardzo duża odpowiedzialność , odpowiada on za zarządzanie pracownikami , organizację ich pracy, uniknięcie kradzieży a co najważniejsze dopilnowanie tuczu kaczek. Pracę którą oferuję jest ciężka trzeba mieć dużo motywacji i samozaparcia. Praktycznie trzeba być dostępnym i mobilnym 24h na dobę 7 dni w tygodniu w razie jakichkolwiek awarii. Często trzeba wykorzystywać umiejętności zarządzania ograniczonymi zasobami. Kto pracował przy produkcji zwierzęcej zapewne wie o co chodzi. I takiej osoby szukam. Która pracę będzie szanować i która będzie gotowa do poświęceń a ja jej to należycie wynagrodzę. Oferuję mieszkanie socjalne i dobrą płacę reszta obowiązków i korzyści ustalimy na rozmowie rekrutacyjnej.