DSC08355

1 marca 2014 roku w klubie Seniora ,,Słowianin” w Międzyzdrojach odbyła się uroczystość Dnia Kobiet oraz ostatki. Członkowie klubu świętowali przy potrawach przygotowanych przez klubowiczki. Wszystkie panie z okazji ich święta otrzymały po kwiatku i słodki upominek. Opowiadano dowcipy i humoreski o paniach. Członkowie klubu biorą udział w uroczystościach organizowanych w klubie oraz na terenie miasta.

Klub Seniora ..Słowianin” działa pod opieką Domu Kultury ,,Słowianin” w Świnoujściu. Podobne kluby istnieją także w Wolinie i Świnoujściu, zrzeszając w swoich szeregach seniorów, którzy chętnie wychodzą z domów, aby spotkać się w swoim gronie.

DSC08357

Działalność klubu jest dofinansowywana przez Spółdzielnię ,,Słowianin”. Międzyzdrojski klub zrzesza 32 osoby. W tym roku w czerwcu klub Seniora w Międzyzdrojach będzie obchodził uroczystość 10 rocznicy istnienia. Już od 10 lat klubowicze mają okazję do spotkań w swoim gronie przy muzyce, wspólnym śpiewie, wykonując świąteczne ozdoby, gotując pyszne potrawy. Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu od Burmistrza Międzyzdrojów Leszka Dorosza, klubowicze organizują w maju wycieczkę po wyspie Wolin, dzięki której zobaczą najciekawsze atrakcje regionu.

Klub mieści się w Międzyzdrojach, przy ul. Leśnej 3A. Klub jest otwarty w każdą niedzielę od godz. 15.00 do 17.00.

Zarząd Klubu
Seniora ,,Słowianin”