Sito

Bronisław Karpiński, Krzysztof Sito, Anna Stanaszek-Kaczor, Sebastian Mamzer oraz Anatol Kołoszuk przyłączyli się do akcji wspierania walki ze stwardnieniem zanikowym bocznym. Akcja obiegła już cały świat, udział w niej wzięły postacie życia publicznego – politycy, aktorzy, celebryci. Co cieszy, dzięki redakcji portalu kamienskie.info i naszym Czytelnikom, zabawa wkroczyła w szeregi powiatu kamieńskiego.

Nominowany wczoraj rano burmistrz Kamienia Pomorskiego, dziś pojawił się przed ratuszem w krótkich spodenkach i koszulce. Pomimo, że sam nikogo nie nominował, oblał się wodą a nagranie z akcji wrzucił na facebooka.

Clipboard01

Rękawicę podjęły także osoby nominowane przez Andrzeja Jędrzejewskiego oraz Stanisława Kuryłłę. Sebastian Mamzer oblał się wodą na rynku w Nikiszowcu, dzielnicy Katowic gdzie przebywa na urlopie. Komendant Powiatowy Policji także pokazał, że potrafi się bawić i dziś rano oblał się wodą.

Dziękuję radnemu Kuryle za nominację. Przyłączam się do tej szczytnej akcji, na znak jedności polewam się wodą i oczywiście wpłacę pieniądze na konto. Nominuję księdza dziekana Dariusza Żarkowskiego, Henryka Bysiaka i Stanisława Jankowskiegopowiedział Krzysztof Sito.

W nietypowy sposób swoje zadanie postanowiła wykonać Anna Stanaszek-Kaczor. Była sekretarz powiatu nominowała Leszka Dorosza – burmistrza Międzyzdrojów, Wiesława Żelka oraz Mateusza Flotyńskiego – przewodniczącego Rady Powiatu. Pani Anna miała podwójną nominację od Stanisława Kuryłły i Marka Świderskiego. Od wykonania zadania wykupił się Anatol Kołoszuk, który wykonał wpłatę na konto Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Karol Ptak pomimo szczerych chęci, w trosce o swoje zdrowie ostatecznie wycofał się i zadania nie wykonał.

Paweł Ukraiński
kamienskie.info