Fot Przemyslaw Skiba (7)

Piłkarze Korony Stuchowo odnieśli drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej a-klasy. Stuchowianie rozgromili w Prusinowie miejscowego Orła 9:1. Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego rezultatu. Goście objęli prowadzenie po bramce Krzysztofa Guntera a wynik podwyższył Maciej Szwech.

Fot Przemyslaw Skiba (44)

W drugiej połowie zespół prowadzony przez Pawła Pawlaczyka urządził sobie festiwal strzelecki. Bramki dla Korony zdobyli: Maciej Szwech 2, Krzysztof Guster, Adrian Putyrski, Wojciech Stogowski, Radek Smela i Marcin Kondrat. Po wygranej Sparty Gryfice w Sownie z Sowianką 2:1 stuchowianie do lidera nadal tracą 7 punktów. Za tydzień w Stuchowie Korona zmierzy się z Orłem Łożnica. Spotkanie w sobotę, 12 kwietnia o 16:00.

bramki: Szwech 3, Guster 2, Stogowski, Putyrski, Smela, Kondras (Korona)

KORONA: Woźny – Guster, Cierlicki, Stogowski, Palka B. (Tarnawski), Stranc (Predygier), Putyrski (C), Wosiakowski (Pastuszak), Palka K. (Kondras), Szwech, Smela