fot. Wojtek Basałygo

Nie musisz oddawać swojego samochodu do komisu. O tym, że pojazd przeznaczony jest na sprzedaż, informują widoczne naklejki. – Jeśli widzimy na ulicy samochód, który nam się podoba, a ma naklejki „KUPGO”, wystarczy wejść na nasz portal i dokładnie go obejrzeć. Według badań rynkowych jest to lepsza o 40% od dotychczasowych metoda sprzedaży – mówi Aleksander Dmowski, mobilny doradca.

Zanim samochód zostanie umieszczony na stronie internetowej, jest dokładnie weryfikowany przez doradcę. Opisuje go szczegółowo i sprawdza stan. Robi profesjonalne zdjęcia, sprawdza przebieg.

– Wszystko po to, aby nabywca nie fatygował się niepotrzebnie i nie musiał się rozczarować. Oglądamy dokładnie auto i dokumenty – tłumaczy Aleksander Dmowski. – Opis umieszczamy na stronie internetowej kupgo.pl oraz na blisko 20 najważniejszych portalach branżowych. Do czasu sprzedaży, auto jeździ z naklejkami „KUPGO” na drzwiach – dodaje.

Nabywca i sprzedawca nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto firma pomaga bezpiecznie i wygodnie przeprowadzić transakcję zakupu. Doradca przygotuje komplet potrzebnych dokumentów, które podniosą bezpieczeństwo transakcji.

Chcąc sprzedać samochód, nie trzeba oddawać auta do komisu. Można z niego cały czas korzystać do czasu transakcji. Jak sprzedać pojazd? Wystarczy skontaktować się z doradcą, który przyjedzie na miejsce i wytłumaczy jak można sprawnie sprzedać pojazd korzystając z platformy kupgo.pl. Kontakt z doradcą w Kamieniu Pomorskim i Świnoujściu: Aleksander – 792 354 776.

Wojtek Basałygo
swinoujskie.info