scr

Jak udało się ustalić naszej redakcji, Leszek Szefliński obecny wiceprzewodniczący Rady Miejskiej od 1 stycznia 2015 roku będzie pełnił funkcję wiceburmistrza Kamienia Pomorskiego.

Nowy wiceburmistrz urodził się w Gnieźnie. Od 22 lat mieszka w Kamieniu Pomorskim. Jest absolwentem studiów magisterskich na wydziale matematyczno-przyrodniczym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku. Od 1992 roku pracuje w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim. Przez 14 lat pracował na stanowiskach dyrektora i wicedyrektora szkoły. Był też kierownikiem Filii Zachodniopomorskiego Centrum Edukacyjnego w Szczecinie. Obecnie pełni funkcję wicedyrektora ZSP. Jest żonaty, ma syna.

Decyzja o powołaniu będzie oznaczała wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 10.

kamienskie.info

———————————————————

Podczas odbywającej się dziś sesji Rady Miejskiej, burmistrz Stanisław Kuryłło oficjalnie zaprezentował swojego nowego zastępcę.

Jest to dla mnie olbrzymi zaszczyt i olbrzymia odpowiedzialność. Liczę na Państwa wsparcie i Państwa pomoc. Znacie się Państwo na różnych dziedzinach życia co jest bardzo potrzebne. Wiem, że mieszkańcy Kamienia Pomorskiego dają już wyraz, że na tym stanowisku niepotrzebny jest kolejny nauczyciel. Wychodzę jedna z założenia, że nauczycielem się jest a burmistrzem się bywa i tak traktuje to powierzenie obowiązków. Mam nadzieję, że przy Państwa wsparciu podołam temu zadaniu.powiedział do zgromadzonych Leszek Szefliński