W sobotę (21.04.2018) na stadionie przy ulicy Pomarańczowej w Szczecinie ekipa rocznika 2004 – Vineta Wolin zmierzyła się z Pogonią Prawobrzeże Szczecin. Jak zwykle dopisali kibice Vinety, którzy licznie przybyli z Wolina obejrzeć to spotkanie.

Już w pierwszej połowie podopieczni trenera Dawida Jeża pokazali kto rządzi na boisku. Drużyna prawobrzeża była tak jakby obok gry co skrzętnie wykorzystali piłkarze Vinety wbijając przeciwnikowi na rozgrzewkę 3 bramki, a to i tak minimalny wymiar kary, gdyż znakomitych sytuacji do podwyższenia wyniku było wiele.

W tym czasie drużyna z Pogoni Prawobrzeże nie stworzyła praktycznie żadnej sytuacji pod naszą bramką. W drugiej połowie nastąpiło  chyba rozprężenie naszych chłopaków spowodowane miażdżącą przewagą na boisku i przeciwnikowi udało się strzelić 2 bramki – po ewidentnych błędach chyba zbyt pewnej siebie obrony. Na szczęście do 3 strzelonych bramek w pierwszej połowie chłopcy dorzucili jeszcze jedną i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Vinety Wolin.

Trochę żal bo z gry nie wynikało nic innego jak tylko pogrom przeciwnika. Jednak cieszymy się z kolejnych 3 punktów, które umacniają nas w pierwszej trójce tabeli grupy A  I Ligi Wojewódzkiej.