20140323_puchar_ligi+12

Do rozgrywek w III edycji Pucharu Ligi PLUS, która rozegrana została  23 marca w Mrzeżyńskim Centrum Sportu zgłosiło się 6 drużyn. Z przebiegu rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Kamienia Pomorskiego – Medicina.

Pierwotnie do zawodów zgłosiło się 7 ekip jednak ostatecznie do boju wkroczyło tylko 6 (BURCO wycofało się z rywalizacji). Organizatorzy postanowili, że walka toczona będzie w systemie ligowym, a jedynie zwycięzca zostanie wyłoniony spośród drużyn, które zajmą 1 i 2 miejsce w tabeli. Los sprawił, że w ostatnim meczu ligowym miały się spotkać Medicina i ZDZ Akwen Team, drużyny, które już wcześniej zapewniły sobie odpowiednio 1 i 2 miejsce, a tym samym ten mecz został rozegrany jako mecz finałowy.

20140323_puchar_ligi+13

Medicina idąca jak burza, nie oddając żadnego punktu w rozgrywkach ligowych i w tym pojedynku nie pozwoliła rywalom na zbyt wiele, ostatecznie  wygrywając 6:0. Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników meczu finałowego. W drużynie ZDZ Akwenu tym najlepszym został wybrany Mariusz Kupicz natomiast w Medicynie Szymon Włodarek.

20140323_puchar_ligi+15

Miejsca poszczególnych drużyn w końcowej klasyfikacji:

  1. Medicina Kamień Pomorski
  2. ZDZ Akwen Team
  3. MCS Team Mrzeżyno
  4. Termex Mrówka Trzebiatów
  5. JW 3411
  6. SPNS Trzebiatów

gryfickie.info
fot. Adam Litwinowicz