DSCF5336

W sobotę 29 listopada 2014 r. w hali sportowej im. Andrzeja GRUBBY przy ul. Leśnej 17 w Międzyzdrojach odbył się „Międzynarodowy Turniej Karate Full – Contact Oyama Cup” W zawodach udział wzięli zawodnicy z Polski i Rosji (Kaliningradu). Organizatorem turnieju był Międzyzdrojski Klub Sportowy Bushido, który tak prestiżową imprezę organizował po raz pierwszy przy współpracy i wsparciu finansowym Urzędu Miasta Międzyzdroje.

DSCF5367

Oficjalnego otwarcia w imieniu Burmistrza dokonała Pani Katarzyna KUTEREBA – GNITECKA. Poziom walk finałowych był bardzo wyrównany i zacięty, większość z nich kończyła się dopiero po drugiej dogrywce. Dekoracji zwycięzców dokonał Prezes Polskiej Federacji Kyokushin Karate Shihan Bogusław JEREMICZ, Sensei Artur WILENTO, Dariusz BIELSKI. Wybrano również najlepszego technika, którym został Kacper GLANC z Bydgoszczy.

DSCF5378

Zarząd Międzyzdrojskiego Klubu Sportowego Bushido dziękuje pracownikom hali sportowej za pomoc przy organizacji zawodów, członkom klubu i wolontariuszom oraz sponsorom Zdrowa Woda Vital, Panu Norbertowi ROMANOWSKIEGU – NAVITECH, Pani Wandzie BOJARUN.

Zawodnicy Międzyzdrojskiego Klubu Sportowego Bushido start w turnieju mogą zaliczyć do udanych zajmując następujące miejsca:

  • Dariusz MIODOŃSKI – III miejsce w kumite seniorów w kategorii poniżej 80 kg;
  • Dariusz KONOPACKI – IV miejsce w kumite seniorów w kategorii poniżej 80 kg;
  • Dominik SAWICKI – IV miejsce w kumite juniorów 17-18 lat w kategorii OPEN;
  • Zbigniew LEWICKI – V miejsce w kumite seniorów w kategorii poniżej 80 kg.

Andrzej SAWICKI