IMG_8651

Międzynarodowy Dom Kultury, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach  zorganizowali dla wszystkich dzieci i młodzieży z Gminy Międzyzdroje  „Galę Mikołajkową”, z niespodziankami. W  7.12.2013 r. (sobota):  o godz. 14.00 – dla dzieci młodszych od noworodków, dzieci przedszkolne i z klas 1-3 Szkół Podstawowych, a na godz. 16.00 dzieci z klas 4-6 Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum. Taki podział wiekowy był konieczny ze względu już na nasze kilkuletnie doświadczenie.

IMG_8557

Program imprezy podzieliśmy na dwie części:  rozstrzygniecie konkursu na „Szopkę pomorską” i wspólna zabawę. Na konkurs wpłynęło 13 prac – gratuluję wraz ze współorganizatorami udziału wszystkim rodzinom za tak wielkie zaangażowanie i Sponsorom, którzy tak jak każdego roku widzą pracę rodzin oraz wspierają nas finansowo, żeby  każdemu ofiarować to co najważniejsze „radość i uśmiech dziecka”.

IMG_8479

Protokół Komisji i wykaz Sponsorów znajduje się w protokole Komisji konkursowej, możecie Państwo przeczytać, że są ludzie dobrej woli: osoby fizyczne, firmy, prowadzący działalność gospodarczą na terenie naszego miasta, którzy wspierają MDK finansowo i duchowo,,,,że warto dać coś od siebie.  Wielkie podziękowania składam za „dar serca”, bo nikt nic nie musiał – Sponsorom: p. Katarzynie i Szymonowi Szafarczyk, Panu Mirosławowi Pałczyńskiemu, Pani Dyrektor z Ośrodka Wczasowego Stilo, Panu Mateuszowi Flotyńskiemu Nowe Centrum sp. z o.o., Pani Dyrektor BZ WBK, Panu Stanisławowi Sapała Międzyzdrojski Klub Biznesu, s-ce Nowe Centrum, Pani Agnieszce i Karolowi Tomczak, s-ce Międzyzdrojski Rynek, p. Halinie Staszczyk oraz p. Elżbiecie Jakubiak wraz z pracownikami z Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy spełnić, marzenia, a one mogą się zawsze  spełnić tylko trzeba trochę się zaangażować. Praca, zaangażowanie i dobro zawsze  wraca. A później była zabawa i program artystyczny przygotowany przez Bibliotekę Miejską w Międzyzdrojach. Była Królowa Śniegu, Bałwanek i Śnieżynka, konkursy, zabawy, wspólne tańce i na koniec Mikołaj oraz dla wszystkich paczki. Czy można w tym dniu chcieć jeszcze coś więcej ??

IMG_8698

Zapraszam do obejrzenia Szopek pomorskich, które są wystawione w Foyer MDK do dnia 21 grudnia 2013 r. oraz do przeglądu relacji fotograficznej  na naszej stronie internetowej www.mdkmiedzyzdroje.com

źródło:
MDK Międzyzdroje