Iskra - Mierzyn (37)

W sobotnie popołudnie piłkarze Iskry Golczewo, lidera klasy okręgowej zmierzyli się z GKS-em Mierzyn. Zespół gości trenowany przez Pawła Crettiego w rundzie wiosennej wygrał trzy spotkania. Mierzynianie od początku pokazali, że na terenie lidera nie są bez szans. Poskutkowało to bramką Marcina Rajmera w 5 minucie. Zimny prysznic podziałał na golczewian. Zespół prowadzony przez Szymona Smerdla raz po raz atakował i strzelał na bramkę Jakuba Furmana. Najczęściej brakowało celności, albo na posterunku był golkiper gości. Po 45 minutach zasłużenie prowadzili przyjezdni.

W drugiej połowie do 75 minuty wynik się nie zmienił. Wtedy to Maciejewski sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Kostura, zawodnik gości otrzymał czerwoną kartkę i podyktowano jedenastkę. Rzut karny wykorzystał Krzysztof Hus. Po 3 minutach golczewianie prowadzili 2:1, Furmana ponownie pokonał Hus. Niestety dla miejscowych po minucie do remisu doprowadził Piotr Iwach. W 83 minucie po brutalnym faulu na zawodniku GKS-u czerwoną kartką ukarany został Dawid Rafalski. Wynik do końca meczu nie zmienił się, ostatecznie padł remis 2:2.